Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Extrém túlsúlyos nő,aki olyan...

Extrém túlsúlyos nő,aki olyan férfival ismerkedne,aki vonzónak tartja,szépnek látja?

Figyelt kérdés

Hatalmas méretű nőkhöz vonzódó sportos férfi vagyok.

Kötetlenül ismerkednék.Ha privátban könnyebb,írj nyugodtan!



2021. nov. 14. 16:47
1 2
 11/17 anonim válasza:
#10 jaj mit akarsz már hagyá má, te is csak beszólsz mindenkinek, hogy biztos megcsalják a hármast azért, mert nem sportol. meg amúgy ha azt nézzük a kérdezőt is mert ő meg igen.
2021. nov. 14. 18:44
 12/17 A kérdező kommentje:
Semmi mást nem szeretnék,csak ismerkedni egy nagyon nagy méretű nővel.Ennyi.
2021. nov. 14. 20:50
 13/17 anonim válasza:
3 irigykedsz mi, dagadt g3ci?
2021. nov. 15. 22:14
 14/17 anonim válasza:
Figyelj. A nők teljesen irracionális módon mukodnek. Ha dagadtak, szomorúak h senkinek nem tetszenek. Ha valakinek igen, akkor az egy perverz fétises ember. Semmi nem lesz jó nekik sosem. Sajnállak.
2021. nov. 16. 12:21
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszi! Sajnos egyet kell értenem veled.Valóban utasított már úgy vissza nagyon nagy nő,hogy maga előtt is szégyenkezik,le nem vetkőzne férfi előtt.

Nem tudtam vele elhitetni,hogy nekem tetszene.Persze mindenhonnan azt hallják,hogy a kövér nők undorítóak.

A perverzezés egy baromság.Ha valakinek elüt az ízlése a nagy átlagtól,rögtön perverz.Magamat teljesen egészséges,normális embernek tartom.Azt aláírom,hogy az ízlésem nem szokványos.

2021. nov. 16. 12:38
 16/17 anonim válasza:
Kedves kérdező. Kinek a pap, kinek a papné. Ne foglalkozz a sok bunkóval. De szerintem ez nem a legjobb oldal , az ilyen kapcsolat keresésre.
2021. nov. 16. 12:51
 17/17 A kérdező kommentje:
Van esetleg ötleted hol keressek ekkora nőt?
2021. nov. 16. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!