Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan barátkozzak az osztályt...

Kkuszpotyi kérdése:

Hogyan barátkozzak az osztálytársaimmal?

Figyelt kérdés
Hogyan barátkozzak az osztálytársaimmal? Az osztályomban mindenkinek meg van a maga kis csapata, és csak néhány gyerek van úgy hogy itt is-ott is van. Szeretnék nyitni egy lány felé de van egy másik lány akit ő jobban kedvel és emiatt nem nagyon tudok vele barátkozni. Múltkor elhívtam a mekibe és mondta hogy oké mehetünk és kb egy percre rá kérdezte, hogy a lány akit jobban kedvel, jöhet e, én meg mondtam hogy persze miért ne. De a lányt nem engedték el így ketten mentünk, de nem éreztem úgy hogy nyitna felém. Az osztályom nem nagyon kedvel engem mert nem vagyok társaságkedvelő és csak 1 emberrel szeretek lenni. Hogyan változtassak ezen?
2021. nov. 18. 13:48
 1/1 anonim válasza:

Hello. Én hasonló helyzetbe vagyok, mint te. Azt tanácsolom h próbálj meg beszélgetni pár osztálytársaddal, akiket szimpatikusnak találsz, és próbáljatok meg közös érdeklődési köröket felfedezni egymás között. Én is így próbálok nyíltabb lenni, pedig sokszor úgy érzem h nem mindenki kedvel egy incidens miatt. Bár nem kell mindenkivel szoros barátságot kialakítanod, elég ha csak simán elvagytok, elbeszélgettek közös témákról. De legalább jóban leszel több emberrel is. Vagy még évfolyamtársakkal is ismerkedhetsz, akik szimpik. Meg próbálj meg a lány barátaival is beszélgetni, hátha velük is jóba leszel, és kialakíthattok együtt egy kis csapatot ^^.

Remélem tudtam segíteni :))

2021. nov. 18. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!