Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan felejtsek el egy...

Hogyan felejtsek el egy dolgot, amit nagyon megbántam?

Figyelt kérdés
Szóval van egy nagyon jó társaság interneten, akikkel én nagyon jól összebarátkoztam még valamikor áprilisban, de kétszer is ott hagytam őket hónapokra és nem beszélgettem velük egyáltalán. Most újra beszélgetek velük, de mintha már nem annyira lennék a része. Nagyon sokszor egy szar érzés fog el, kb. semmihez sincs kedvem és sokat gondolkodom azon, hogy milyen jó lenne visszamenni az időben és nem ott hagyni őket, mert így sok jó emlékről maradtam le. Én sem értem, hogy ha most is beszélgetek velük, akkor ez miért ennyire zavar, de minden nap szarul vagyok ettől az érzéstől. Valaki tudja, hogy hogyan múljon el ez az érzés? Mert úgy érzem, nem nagyon fog egy jó ideig.

2021. dec. 6. 22:59
 1/4 anonim válasza:

Hát igen, ilyen az élet... Ne kergesd őket én azt mondom.

Egyébként mi volt a közös progi? Bánya minecraftban?

2021. dec. 6. 23:08
 2/4 HaEv válasza:

Kedves Kérdező!

Ez teljesen normális dolog, ezért kár rosszul érezni magad. Ha továbbra is jársz közéjük, vissza fog jönni az "elfogadottság" érzés. Azonban a valódi, nem internetes, hanem a valóságban létrejött találkozók sokkal többet tudnak adni. Sokkal nagyobb élmény - így ezt az érzést is el tudják nyomni, amivel most küzdesz. Ne egy társaságba járj, ez a másik tanácsom. Az egyhangúság önmagában is lehangoló.

2021. dec. 7. 11:16
 3/4 anonim válasza:

Nem csoda, hogy így érzel. Sokból kimaradtál az idő alatt amíg nem jártál közéjük.

Most legyél kitartó, ne hagyd, hogy ez az érzés eluralkodjon feletted. És ha majd elég ideig újra köztük leszel, ismét közéjük tartozónak fogod érezni magad.

Lassan elavulnak, eltűnnek azok a témák amiknél nem voltál ott, és csak olyanok lesznek amikben már te is benne vagy.

2021. dec. 7. 16:46
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

1/3 anonim a közös program csak beszélgetés és hülyéskedés.😁

2021. dec. 8. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!