Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elszántam magam hogy katona...

Elszántam magam hogy katona szeretnék lenni. Viszont voltam sajnos pszichésen kezelve. Így már felejtsem el e hivatást teljesen? Semmi esélyem rá?

Figyelt kérdés
.

2021. nov. 30. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, hogy milyen mentális betegséggel voltál kezelve, mikor és meddig, illetve milyen a jelenlegi állapotod.
2021. nov. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Gyenge idegekkel hogy akarsz az idegileg leginkább megterhelő pályára lépni? Ez önsorsrontásnak tűnik nekem, olyat választasz, amiről tudod, hogy nem fog működni, hogy utána azt mondhasd: neked semmi sem sikerül, lám, ez sem sikerült. Pedig magad alatt vágtad a fát.
2021. nov. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Az üzenetedre itt válaszolok anélkül, hogy megemlíteném, amit írtál:

Igen, az orvos ezt látni fogja a kórtörténetedben. Sajnálom, de ez egyértelműen kizáró ok, teljesen függetlenül attól, hogy milyen a jelenlegi állapotod.

2021. nov. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kizáró ok.
2021. nov. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
Bárkit felvesznek. Aki erre a pályára lép, mentálisan egyébként se százas, papír ide vagy oda.
2021. nov. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Hiába pontozol le, ez az igazság. Tisztában vagyok a felvételi rendszerrel, jelenleg is ezen a területen tanulok. (3#)
2021. nov. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A "pszichésen kezelve" elég tág fogalom. Van olyan mentális probléma ami nem akadály, de a legtöbb esetben nem lehet katona aki mentálisan beteg.
2021. nov. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!