Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Nembulis, visszafogottabb,...

Nembulis, visszafogottabb, károsszenvedélymentes, diplomás lány hasonló barátnőt keres Veszprém és környékéről?

Figyelt kérdés
Ez nem szexuális hirdetés, hanem barátságra irányuló. Ha nembulis, visszafogottabb, introvertáltabb vagy 25-45 év között, Veszprém és környékéről, és barátkoznál, írj! (A diploma nem feltétel)

2021. dec. 7. 21:52
 1/4 anonim válasza:
Pest megye még rendben van? Félóránként jár busz Veszprémbe. Szeretek utazni, nincs ezzel gond, de napi szinten sajnos nem tudunk találkozni, de azért nem is félévente gondoltam, nem probléma utazni időnként, csak legyen előre megszervezve a program, ne az utolsó pillanatban, illetve ha egyszer már megvan, ne legyen variálás (volt, hogy Szegedre utaztam épp "baráthoz", félúton járt a vonat amikor lemondta - na ilyen ne legyen).
2021. dec. 8. 09:15
 2/4 anonim válasza:
Csak nőkkel beszélgetnél?
2021. dec. 8. 15:26
 3/4 anonim válasza:
Szia! Milyen szakon végeztél? Csak kérdezem - ha nem titok.
2022. ápr. 21. 19:37
 4/4 anonim válasza:
#3-as vagyok. Rám illik a leírásod. Ha van kedved, írj, akár privát üzenetet.
2022. ápr. 21. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!