Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Idősebb korban is működik még...

Idősebb korban is működik még a "leszünk" barátok kérdés?

Figyelt kérdés
2021. dec. 30. 15:57
 1/8 anonim válasza:
Embere válogatja, de szerintem működhet.
2021. dec. 30. 16:05
 2/8 anonim válasza:
Mennyire idős? Én szívesen barátkoznék.
2021. dec. 30. 16:05
 3/8 anonim válasza:

Ha nem is így, kimondva, de megcselekedve biztosan.


Saját tapasztalat (40 körüliek vagyunk mindketten, hogy ez mennyire "idősebb kor", azt mindenki döntse el maga): összejöttünk, együtt voltunk pár hónapig, majd valahogy eltávolodtunk, és egyszer megbeszéltük, hogy vége, bár szerintem egyikünk sem úgy érezte/értette.

A mai napig ha valahol összefutunk, beszélgetünk, elnevetgélünk (vagy épp telefonon tartjuk a kapcsolatot), ha szükség van rá, segítünk egymásnak. Sosem mondtuk ki, hogy akkor mostantól legyünk barátok. Inkább csak nem tudunk, nem akarunk teljesen elszakadni egymástól. És jól is van ez így. Jó tudni a másikról, hogy mi van vele.

Persze ha bármelyikünknek összejönne egy kapcsolat, az lehet, hogy rossz hatással lenne erre a "barátságra"...

2021. dec. 30. 16:06
 4/8 anonim válasza:
Inkább a;leszünk barátok extrákkal?
2021. dec. 30. 16:06
 5/8 anonim válasza:
Nálam ez sosem működött, fiatal korban sem. A barátság alakul, nem megbeszélésre kezdődik.
2021. dec. 30. 21:13
 6/8 anonim válasza:

Valószínűleg igen.


Nekem az ellenkező neműekkel a "pár"-kapcsolatok működésképtelenek. A barátságok viszont időtállóbak és konfliktus mentesebbek.

2021. dec. 31. 03:43
 7/8 anonim válasza:

De egyértelműsítenie kellene a kérdezőnek, hogy mire is gondolt.

Mert mivel nem párkapcsolatos kategóriában van, így szerintem nem szakítás utáni kérdésként gondolta.

Hanem barátkozás kezdeteként.


Vagy pedig igen rossz helyre írta ki...

2021. dec. 31. 08:43
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Kiszálltam a kérdésből.
2021. dec. 31. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!