Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Akad itt esetleg valaki aki...

Akad itt esetleg valaki aki kizárólag barátkozni szeretne? Melegek előnyben, 30 éves nő vagyok, van párom, jól jönne egy megbízható barát is az életembe akivel lehet poénkodni, időnként összeülni és beszélgetni, közös élményeket szerezni, lelkizni.

Figyelt kérdés
Sajnos a nőkkel valahogy nehezen tudok kijönni, kevés a közös téma mivel nem igazán érdekel a szépségipar, nem vagyok konyhatündér, gyereket sem fogok vállalni... A másik nemmel pedig azért nehéz szót érteni mert általában más értelemben akarnak ismerkedni mint én. Ezért is írtam hogy melegek előnyben. 😂 Hogy valami pozitívat is írjak: sokak szerint jó a humorérzékem, pozitív embernek tartom magam, jó hallgató vagyok. Így elsőre mást nem írnék, akit érdekel több is írjon.

2022. jan. 4. 18:07
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
melyik város?
2022. jan. 5. 01:58
 12/21 anonim válasza:
Vannak melegek, akik jól szót értenek a nőkkel, de altalában olyan nőkkel, akik szintén jól szót értenek a nőkkel.
2022. jan. 5. 06:27
 13/21 anonim válasza:

1. Nekem a legjobb barátom egy fiú már jó 5 éve és teljesen jól kijövünk. Létezik ilyen, akkor is, ha most okosan be szerettél volna szólni.

Kérdező, én nő vagyok, de ugyan úgy nekem is rosszak a tapasztalataim a nőkkel, mint barátokkal. Ha szeretnél beszélgetni írj nyugodtan!

2022. jan. 5. 07:15
 14/21 anonim válasza:
#13 Ok. Azért kíváncsi lennék egy őszinte véleményre a srác részéről (ami a fejében jár, amit gondol, nem amit végül kimond).
2022. jan. 5. 08:19
 15/21 anonim válasza:
Én sissy vagyok. Nekem is barátnőim vannak. Együtt veszünk csajszi rucikaz, meg pletyizünk pasikról🥰
2022. jan. 5. 10:26
 16/21 anonim válasza:
Valahogy sejtettem, hogy ez elő fog jönni. Nekem 10 évig működött két lánnyal/nővel (amikor megismertem őket 13 évesek voltak, aztán elrohant az idő) tökéletes barátság. De aztán az egyik megbolondult, a másik meg elköltözött a világ legtávolabbi országába, így lett vége. Egy ideig nem is volt párom mellettük, így se volt semmi gond. Most van és ez (úgy tűnik) végleges, de barátoknak mindketten örülnénk, úgyhogy kérdező, ha nem adtad még fel, örömmel megismernélek. Nincs abból gond, hogy te nő vagy, teljes mértékben megbízunk egymásban. Ez az ami manapság hiányzik a legtöbb kapcsolatból és barátságból is, ami miatt felvetődnek ebből a fentebb leírt és általam tapasztalat egyéb problémák, ahol a kölcsönös bizalom megvan, ott túl nagy baj nem lehet.
2022. jan. 5. 11:37
 17/21 anonim válasza:
Nem akarok senkit sem megbàntani. Manapság ritka màr a jó baràtsàg legyen az azonos vagy màsik nemmel ki mit ért ezalatt. Írj ha gondolod. 40+os meleg ffi
2022. jan. 5. 15:57
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek aki írt, sajnos kissé el vagyok havazva jelenleg és ezúton is elnézést kérek azoktól akiknek nem válaszoltam. Nem tűntem el csak sűrű a heti program egyelőre. Legyen szép napotok/estétek!
2022. jan. 5. 20:36
 19/21 anonim válasza:
A barátság az kialakul, és nem jön hívószóra.
2022. jan. 6. 08:19
 20/21 anonim válasza:
Szerintem nincs igazi barátság férfi és nő között. Ha úgy is indul, mivel kötetlen így sokkal intenzívebb, és ha nem a párod az akivel meg akarod osztani ezeket az élményeket az fura. Mondjuk nekem is volt több női barátom, egyel ritkán, kettővel heti szinten barátkozunk 🤫. 35Ffi
2022. jan. 6. 17:52
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!