Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Akad itt esetleg valaki aki...

Akad itt esetleg valaki aki kizárólag barátkozni szeretne? Melegek előnyben, 30 éves nő vagyok, van párom, jól jönne egy megbízható barát is az életembe akivel lehet poénkodni, időnként összeülni és beszélgetni, közös élményeket szerezni, lelkizni.

Figyelt kérdés
Sajnos a nőkkel valahogy nehezen tudok kijönni, kevés a közös téma mivel nem igazán érdekel a szépségipar, nem vagyok konyhatündér, gyereket sem fogok vállalni... A másik nemmel pedig azért nehéz szót érteni mert általában más értelemben akarnak ismerkedni mint én. Ezért is írtam hogy melegek előnyben. 😂 Hogy valami pozitívat is írjak: sokak szerint jó a humorérzékem, pozitív embernek tartom magam, jó hallgató vagyok. Így elsőre mást nem írnék, akit érdekel több is írjon.

2022. jan. 4. 18:07
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

28 éves meleg pasi vagyok és animés. Nőkkel valahogy ritkábban jött össze barátkozás/haverkodás.


Anno középsuliban egyik 2 évvel felettem járó animés csajszival barátkoztam össze. Érettségi után sajnos megszakadt a barátságunk, pedig tökre bírtam őt. :3 (Nem volt fent Facebookon, csak személyesen tartottuk a kapcsolatot anno.)


Őőőőő, meg volt munkahelyemen egyik csaj munkatársammal is jól kijöttem. Eléggé az a nagyszájú típus volt, tökre bírtam. :D Ha az osztálya környékén jártam mindig pár percre meg szoktunk állni egymással trécselni. Kár, hogy nem kértem tőle elérhetőséget, tuti jól ellettünk volna munkaidőn kívül is. :3

2023. jan. 8. 14:43
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!