Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan tudnék új ismeretségekr...

Hogyan tudnék új ismeretségekre, barátokra lelni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A helyzet viszonylag egyszerű, a kérdés pedig úgy szólván adott. Mindig is relative nagy társasági életet éltem, és sok olyan haver, barát volt, akivel lehetett programokat szervezni, eljárni ide-oda, bulizni, és még sorolhatnám. Ezek az ismeretségek leginkább középiskolából, vagy egyetemről maradtak, és hosszú ideig ki is tartottak, a közös bulizások, programok pedig hozták magukkal az új embereket.


Sajnos az utóbbi időben azt vettem észre, hogy ezek az ismeretségek, és barátságok az idő múlásával egyre inkább elkoptak, nem azért, mert konfliktus lett volna, inkább mindenkinek máshogy alakult az élete. Sokan külföldre költöztek, akadt olyan, aki már nem kereste idővel a többieket, de sok olyan egykori ismeretség is van, aki a család, munka mellett már nem tud időt szakítani a programokra, és ez valahol persze érthető is.

Így viszont észre kellett vennem, hogy jórészt "egyedül maradtam", nincs kivel eljárni programokra, eseményekre, fesztiválokra, vagy éppen nincs kivel úgy alapjáraton "beszélgetni" sem, pedig lenne igényem minden ilyesmire, és lelkileg eléggé megviselt az utóbbi időben, hogy ezek a dolgok, és emberi kapcsolatok megszűntek.


Nem tartom introvertált embernek magam, hiszen ahogy írtam, régen nagy társasági életet éltem, de nem tudom, hogy indulhatnék el új kapcsolatok keresésére. Nem vagyok az az "egyedül elindulok az bulizni" típus, de erre is volt már alkalom, és igazából minden lehetőséget igyekszem megragadni, ahol lenne lehetőség úgymond ismerkedni, de eddig sajnos nem jártam sok sikerrel.


Félre értés ne essék, nem sajnálkozás, csupán ahogy észrevettem, mindig azt szokták javasolni ezen az oldalon is, hogy közösségbe kell járni, és lesznek új ismeretségek. Sajnos nem ezt tapasztalom.


Ha vannak itt olyanok, akik hasonló helyzetben voltak, és sikerült új barátokra lelniük, hogy sikerült? Kíváncsi lennék, őszintén.


Ha egyébként valaki hasonló cipőben jár, és szeretne beszélgetni, írhat nyugodtan, örömmel veszem, és nem zárkózom el tőle.


25/F



2022. jan. 17. 19:45
 1/5 anonim válasza:

Engem is érdekel.. Én vagyok az ,aki külföldre jött, a semmi közepére kb. 😀

Egyedül bulizásnál sem sikerült senkit találni? Nagy településen vagy mellette élsz? Költözni szeretnék abban a reményben, hátha város mellett jobb lesz,mint itt.

2022. jan. 17. 20:47
 2/5 anonim válasza:
Szia, én is hasonló cipőben járok, szívesen beszélgetek, ha van kedved. 22/L
2022. jan. 17. 22:03
 3/5 anonim válasza:
Hasonló. 28/F, Bp.
2022. jan. 18. 16:38
 4/5 anonim válasza:
Yep, én is hasonló, ráadásul most nemrég költöztem fel Pestre, szóval pláne 24F
2022. jan. 19. 00:58
 5/5 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben járok, szóval ha budapesti vagy, akkor beszélgethetünk, ha van kedved, aztán meglátjuk, mi lesz. :) 25/N
2022. jan. 19. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!