Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ismeretséget,hogy lehet...

Ismeretséget,hogy lehet jobban barátivá tenni? Vagy jobb hagyni,hogy minden menjen magátóL?

Figyelt kérdés

Rég volt legjobb barátnőm,bár mivel már 29 éves vagyok. Nem is igazán legjobb barátra van szükségem. Lényeg kb 3 éve vége lett a barátságunknak,mert nagyon különbőző lett az élet vitelünk,neki és nekem is más lett fontos,nem igazán lett már közös téma,el is távolodtunk.


Van két barátnőm,de ők messze laknak, velük ritkán tudok találkozni,persze írásban,meg hangfelvételben sokat beszélünk. De nyilván így azért másabb,mint mondjuk akivel azért legalább hetente kéthetente össze lehet futni,programot szervezni stb,mert a varosban lakik.


Összebarátkoztam egy nővel a kutyám által,igazából a magántrénerünk. Sokat találkoztunk már nyilván a kutyám miatt.


Közvetlen,nyitott nagyon rendes. Igazából sok mindenben hasonlítunk vagyis amennyit beszélgettünk vannak hasonló dolgok. Mondott dolgokat amire mondta ne adjam tovább,mert bizalmas.


Igazából nála azt érzem,hogy akár barátok is lehetünk.

Az az igazság,hogy igazából már nem lesz szükségünk magánórára,mert amik problémák voltak azokat orvosoltuk. Illetve elutazik pár hónapra. Szóval kb semmi kontaktom nem lesz vele. Persze mondta ha kell segítség írjak neki,mindenképpen.


Gondoltam ha kimegy érdeklődnék felőle. De csak 1-2 alkalommal. Nyilván ha nem jelentkezik és hetekig nem ír,akkor kb nem érek nála a ft-ot sem.

De ha keres ő is talán jó esély van.


Ő idősebb nálam egy 9-10 évvel,de beszélgetéseknél nem érződik ez,legalábbis eddig nem éreztem.


2021. nov. 8. 18:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Majd megy magától. Mást nem tudsz tenni. Erőltetni nem lehet semmit. Írj rá párszor és majd kiderül, hogy ő hogyan viszonyul hozzád.
2021. nov. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!