Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan idős hölgy, aki...

Van itt olyan idős hölgy, aki szeretne rendszeresen beszélgetni velem? 23 éves mérnök hallgató vagyok.

Figyelt kérdés
Családom "nincs", a barátaim nem állnak mellettem. Volt egy idős hölgy barátom, ő volt a legjobb barátnőm, de sajnos fél éve meghalt. Bánatomban írok ide, hogy van-e kedve esetleg egy szintén magányos ember, akivel tudnék beszélgetni? Így ő sem lenne magányos

2022. jan. 22. 19:31
1 2
 1/12 anonim válasza:
Tandíjra kell?
2022. jan. 22. 20:14
 2/12 anonim válasza:
Idős hölgy alatt hány évest kell érteni?!
2022. jan. 22. 21:24
 3/12 anonim válasza:
Miért idős kell, miért nem jó a korosztályod? Vagy legalább közeli?
2022. jan. 22. 22:04
 4/12 anonim válasza:
Anyakomplexus
2022. jan. 23. 04:10
 5/12 anonim válasza:

Nem kell leoltani a kérdezőt.

Nekem is volt ilyen fiatal férfi kolléga, akivel nagyon jókat beszélgettem,kirándultam. Férfiként sokkal jobban megértettem vele magam,mint a korosztályommal,a kora ötvenesekkel.

Megházasodott, elköltözött.

Biztosan örömmel venném,ha ilyen értelmes barátom lenne megint,egy értelmes fiatal férfi.

2022. jan. 23. 04:42
 6/12 zol56 válasza:
Nekem is volt"idős" hölgy barátom. Nagyon jó baratság volt, sok közös témával. Olyanokat is megbeszéltünk amit más barátommal nem. Mondjuk nekem van baráti köröm, nem vagyok és nem is voltam sem depressziós sem magányos. Egyszerűen egy jó barátság volt. Nem kellett semmit belemagyarázni. Működött.
2022. jan. 23. 10:23
 7/12 anonim válasza:
Hogyhogy nincs családod?
2022. jan. 23. 10:40
 8/12 A kérdező kommentje:

Jézusom emberek, de rossz indulatúk vagytok. Köszönöm 5-ös, 6-os.


Nem kell tandíjra, van pénzem :)

Nem szeretném részletezni a családommal kapcsolatos témát, legyen annyi elég, hogy 14 évesen eljöttem otthonról, azóta dolgozok, és mellette egyetemre járok. Nem tartom velük a kapcsolatot, és semmi pénzért nem tenném

2022. jan. 23. 22:56
 9/12 anonim válasza:
Jo nagyon kamu vagy, a 14 evesek nem is dolgozhatnak
2022. jan. 24. 04:34
 10/12 anonim válasza:

Szia!

Bár kissé megrémiszt a leendő mérnök úr, de kíváncsiságom nagyobb így túlteszem magam a kezdeti ijedtségen.

Elég idős vagyok, sőt inkább őskövület, némi humán beállítottsággal.

Ha gondolod írj privátot és meglátjuk egyáltalán tudunk-e beszélgetni, közös témát találni.

2022. jan. 24. 05:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!