Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt olyan emberek,...

Vannak itt olyan emberek, akik nem tudnak kialakítani baráti kapcsolatokat, de nagyon szeretnének?

Figyelt kérdés

Barátkozhatnánk egymással. Korábban próbálkoztam ide-oda csapódni, de csak egy huszadrangú ismerős lettem. Bennem is van hiba, nem vagyok jó kommunikációban és emberi kapcsolatok kialakításában sajnos és nagyon szomorú vagyok, mert ennek eredménye a magány.

20-30-as magányos (nem családos) introvertált korosztályra gondoltam Budapest és környékén. Bár, már a korhatár is mindegy, elfogadtam, hogy úgyis csak fiatalabbak állnak velem szóba, szóval bárki írhat.

Nem haverokat szeretnék, hanem legjobb barátot, akivel mindent megtudok beszélni, akinek én lehetek a legjobb barátja. Itthon ülő típus vagyok, ne legyél pörgős.

Nem levelezőtársat keresek, hanem akivel élőben tudok beszélni, találkozni. Bár muszáj levelezni egy darabig, míg eljutunk odáig.

Nem baj, ha unalmas vagy, csak ne legyél rossz indulatú és empatikus legyél a másikkal. (Nem lógok egész nap a gyakorin, türelmetlenek lépjenek tovább.)



2022. febr. 6. 16:51
 1/8 anonim válasza:
Szia, én 21/L vagyok, ha gondolod írj. :)
2022. febr. 6. 17:08
 2/8 anonim válasza:
Barátkozzunk. Én 30-as vagyok, bár az még fiatalnak tekinthető szerintem. Általában ott hal el a dolog, hogy a másik részéről érdektelenségbe fullad az egész, szóval nem igazán van rám szükségük, megvannak nélkülem. Én meg nem fogom erőltetni.
2022. febr. 6. 17:23
 3/8 anonim válasza:
Én 25 éves vagyok, írj ha gondolod. :)
2022. febr. 6. 18:18
 4/8 anonim válasza:
Nekem is írhattok. 20l
2022. febr. 6. 22:18
 5/8 anonim válasza:
Nekem is lehet írni :) 21/L
2022. febr. 6. 23:12
 6/8 anonim válasza:

Valami hasonló van velem is azt hiszem. Nincsenek közeli barátaim csak társaságok, akikkel elvagyok de nincs senkivel sem közeli viszonyom. Az emberek általában kedvelnek, de szinte senki sem ismer, nehezen nyílok meg kicsit. Jó lenne ezen javítani, és tök szívesen ismerkednék új emberekkel.


Annyi a baj hogy én Szegeden élek, szóval hacsak nincs valaki innen e közelből akkor levelezni tudunk csak (mondjuk kb havonta megyek pestre is)


21F voltam ha valakit ez bátorít/elriaszt

2022. febr. 6. 23:50
 7/8 anonim válasza:
Nekem is írhatsz 24F
2022. febr. 8. 01:09
 8/8 Anton Chigurh válasza:

Szintén barátokat keresek, akinek van kedve, írjon!


29/F

2022. ápr. 22. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!