Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Más is érez hasonlót, vagy én...

Más is érez hasonlót, vagy én vagyok ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy egyetlen igaz barátot sem sikerül találnom, főleg a nők között nem.

Én érdeklődöm, keresem, meghallgatom, viszont ez visszafelé egyáltalán nem működik… ők rám számíthatnak, de ez visszafelé nincs így.

Fiú barátaim vannak, a lányok mind felszínesek. Ráadásul azt érzem, hogy nem lehet beszélgetni az emberekkel, nincs téma, nincs visszakérdezés… N


2022. febr. 15. 12:34
1 2
 1/20 anonim válasza:

"a lányok mind felszínesek"

Amíg van benned egy ilyen felsőbbrendűsködés vagy "én nem vagyok olyan mint a többi lány", addig ne várj erre a problémádra megoldást

2022. febr. 15. 13:13
 2/20 anonim válasza:

1

Szerintem ő csak leírta a tapasztalatát, ő így látja abból amit eddig tapasztalt, ennyi.

2022. febr. 15. 13:41
 3/20 anonim válasza:
Ahogy egyes írja. Emellett a fiúk azért barátkoznak veled, mert nem kellesz nőként, de igazi barátnak ők is inkább a saját nemből választanak. Amíg nem teszed helyre magad ilyen "számkivetett" leszel.
2022. febr. 15. 13:41
 4/20 anonim válasza:
Nincs igényük az embereknek a barátságra, ilyen egyszerű, én ezt tapasztalom.
2022. febr. 15. 14:55
 5/20 anonim válasza:
Én nem tudom, hogyan van ez. Hosszú idő után először kinyíltam egy ember felé, nagyon jó volt, de egyszercsak eltűnt. Lehet, hogy barátkozni felesleges? Lehet ez is ugyanolyan fájdalmas, min egy párkapcsolat?
2022. febr. 17. 20:11
 6/20 anonim válasza:

5 vagy csak lelki szemetesládának használtad? Ez a kérdező felé is igaz, nőknél ez gyakori tiniként pláne, h egy férfit barátnak gondolnak(de azért tudják h akar valamit) és csak panaszkodnak neki.

Valljuk be, senkinek nem kell egy rinyáló ember, ennyi egy megszámlált perceinknvannak, semmi másunk. Pozitív emberekre vagyunk, akik adnak nem csak visznek

2022. febr. 17. 21:17
 7/20 anonim válasza:
6 Nem panaszkodásból állt a beszélgetés, hanem főleg közös érdeklődésből. A másik fél maximálisan egyértelművé tette, hogy csak barátság, tehát még az sem lehet, hogy többet akart volna..És én sem. Úgy éreztem, hogy rokon lélekre találtam. Lehet, hogy ő nem..
2022. febr. 17. 21:22
 8/20 anonim válasza:
Ja, és egy pillanatot sem panaszkodtam neki párkapcsolatról. (7)
2022. febr. 17. 21:25
 9/20 anonim válasza:
Akkor te most beszélgetésre vágysz, ő pedig épp nem. Ez alapján azért messzemenő következtetéseket ne vonj le.
2022. febr. 17. 21:47
 10/20 anonim válasza:
Jó. Akkor várjak nyugodtan, hogy újra kedve legyen társalogni? Nem akarok ráakaszkodni. Mennyi idő múlva írhatok neki, hogy hogy van stb, anélkül, hogy tolakodónak tűnnék?
2022. febr. 17. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!