Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Érdemes ezt az oldalt igénybe...

Érdemes ezt az oldalt igénybe venni ahhoz, hogy kapcsolati tőkét kovácsoljunk (nevezhetjük, akár szociális hálónak is) vagy pedig értelmetlen próbálkozás?

Figyelt kérdés
Általában milyen tapasztalatitok vannak? Alakultak ki már hosszabb távú barátságok, egymást a mindennapi életben kölcsönösen segítő ismeretségek? Mennyire szórakozás, illetve mennyire célszerű komoly munkát fektetni a közösségi médiába, mint létfenntartást kiszolgáló eszközbe?

2022. febr. 17. 12:56
1 2
 1/11 anonim válasza:

Tapasztalat, hogy ha a genfi tó fenekén egy búvárharangban keresnék barátot,akkor több sikerrel járnék, mint ezen a "platformon "..

Egyetlen egy beszélgetés,találkozás, vagy séta sem jött össze. Annak ellenére, hogy sokan azt írják, hogy ilyenekre vevők.

2022. febr. 17. 13:01
 2/11 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló: én is ezt tapasztaltam, hogy nagyon sok a felszínes "bemutatkozás". Szinte tömegével van ilyen.


Főleg a szex körül forog minden és ez már nagyon lelombozó. Mintha a létfenntartáshoz ez lenne a legelengedhetetlenebb kellék!


Pedig ott van minden mást megelőzve az élelmiszerek napi szintű szükséglete, a ruházkodás, lakhatás. Ezek mindennél fontosabbak.

2022. febr. 17. 13:06
 3/11 anonim válasza:
Szerintem értelmetlen. Nem sok értelem figura van itt, ha van is, akkor is hamar vége lesz minden közeledésnek.
2022. febr. 17. 13:48
 4/11 A kérdező kommentje:

3-as válaszoló vagyok: tapasztaltam, hogy elég rövid életűek még a legígéretesebbnek tűnő levelezések is.


Nagyon kevés olyan férfival leveleztem nő létemre, akinek tényleg nem a szex volt az első. (Kb. kettő ilyen biztos volt, de leginkább elvétve akadnak ezek a szóban forgó jelentkezők.)


Én valahogy még mindig a hétköznapi életben találtam hosszabb távon gyümölcsözőbb tapasztalatokat. Egyházban pedig főleg. Ott azért még mindig az ALAP értékekre építenek.


Ez az oldal pedig elég nagy mértékben vallásellenes. Lehetnek persze ott is rossz tapasztalatok, de nem annyira jellemző, hogy ezeket a konfliktusokat ne lehetne valahogyan azért elsimítani ügyesen és tartóssá tenni a jó viszonyt.

2022. febr. 17. 13:57
 5/11 A kérdező kommentje:
Bocs, javítok a nyelvhelyességen: 3-as válaszolónak írtam az első mondatomat.
2022. febr. 17. 13:58
 6/11 anonim válasza:
Én már kerestem itt pénzt. Nyomoztam ki felszívódott vállalkozót. Szexeltem párszor. De ezt nem mondanám kapcsolati hálónak.
2022. febr. 17. 14:55
 7/11 A kérdező kommentje:
6-os válaszoló: ezek is nagyon szép eredmények, amiket leírtál. Ezért érdemes fizetni a havidíjat. Rendszeresen kiszolgálja a világháló a legkülönbözőbb igényeket.
2022. febr. 17. 15:09
 8/11 anonim válasza:
Ez ingyenes oldal:)
2022. febr. 17. 17:24
 9/11 A kérdező kommentje:
8-as válaszoló: szerencsére még nem fizetős. Mi lenne, ha az lenne? Lehet, hogy ritkábban járnának fel érdeklődők...
2022. febr. 17. 20:53
 10/11 anonim válasza:
Kevesebb lenne a hülye. Én akkor is tag lennék, mert elég hülye vagyok
2022. febr. 17. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!