Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akinek volt helikobaktériuma,e...

Akinek volt helikobaktériuma,elsőre sikerült kikezelni, vagy csak sokadik próbálkozásra ?

Figyelt kérdés
Illetve mik voltak a további lépések, ha elsőre nem sikerült?

2022. febr. 16. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Anyámnak az volt kezdődő gyomorfekélye írták ki gyógyszert utána meggyógyult.
2022. febr. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

14 napig szedtem a gyógyszereket. Mix antibiotikum. A probiotikumra figyelj.

Elvileg nekem sikerült, vissza lett ellenőrizve. És teljesen megszűnt az olyan jellegű panaszom. Mindig mintha sok lett volna a gyomorsavam...ez évek óta megvolt. Utána meg hasi fájdalom, szurokszéklet...gyomortükrözéskor vett mintában találták meg a bacit.

2022. febr. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt én is végigjártam. Decemberben 2 fajta antibiotikum, 2 hétig utána nem fájt a gyomrom, de most megint. Jövő héten pénteken megyek kilégzéses tesztre.
2022. febr. 17. 16:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Neked csak gyomorfájdalmad volt?

Nekem kilégzéset nem csináltak a covid miatt akkor. Székletből nézték vissza, de az annyira nem megbízható.

Nem mindig szokott elég lenni a két hét. Ettől féltem ên is,mert a gyógyszerekek teljesen kicsinálták a beleimet így is.

2022. febr. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem igen, azóta is csak gyomorfájásom van. Kilégzéses tesztet én is magánba megyek csináltatni, mert most az sztk-ban nem csinálnak a covid miatt.
2022. febr. 20. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!