Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek el lehet kerülni...

Szerintetek el lehet kerülni pasiként a "fölösleges köröket", a "rossz helyen próbálkozást" ?

Figyelt kérdés

Nemrég két lánnyal is próbáltam volna ismerkedni. Egy-két mondat után mindkettő említette, hogy barátjuk van.

Oké, akkor lelépek, de ez viszont olyan hülyén jön ki. Nekik is "szar", hogy irogatni próbálok. Nekem is szar, hogy akkor "le kell lépjek", ott kell hagyjam őket mint eb a Szaharát. Ezeket ki lehet valahogy kerülni?


2020. nov. 17. 16:40
 1/4 anonim válasza:

Nem nagyon. Nehéz kiszűrni, hogy valakinek van-e barátja.

Nincs az arcukra írva, meg facere se teszi ki mindenki.

Próbálkozni kell, aztán előbb utóbb csak lesz olyan, akinek nincs.

Meg ők még korrektek voltak, hogy időben mondták. Van aki először hülyít téged aztán utána mondja...

Nem kell ezt kínosnak felfogni.

Inkább próbálkozz és legyen barátja, minthogy meg se próbálod. Persze, akinek egyértelmű, hogy van messziről is, őt jobb hagyni.

2020. nov. 17. 16:56
 2/4 anonim válasza:
Ez így kulturált, észrevették, hogy érdeklődsz, és udvariasan minél előbb beleszőtték a szövegükbe, hogy van valakijük. Én lányként rá is szoktam kérdezni, ha rám ír valaki face-en, hogy "bocsi a hülye kérdésért, de ezt most ismerkedésnek szánod? mert nem keresek most kapcsolatot", eddig mindenki értékelte.
2020. nov. 17. 17:42
 3/4 anonim válasza:
Nem lehet elkerülni, mert senkin sem látod, hogy van-e valakije, akar-e ismerkedni stb. Az mondjuk más kérdés, hogy a "van barátom" mennyire őszinte kijelentés, van, aki csak lerázni akarja ezzel az érdeklődőket, de ha valakinek nincs barátja, és nyitott az ismerkedésre, az úgyis ki fog derülni. Egyébként meg szerintem nem kell szégyellned magad, a normális hangnemű kezdeményezés nem bűn. Ha tetszik neked valaki, jogod van elmondani, és szerintem a normális nők a normális kezdeményezésre ugyanígy fognak reagálni. Én is jártam így, a lány elmondta, hogy van barátja, meg miért nem akar tőlem semmit, mindketten elfogadtuk a helyzetet, és nem haraggal váltunk el. És még csak nem is éreztem úgy, hogy ez szégyellnivaló lenne, mert felnőtt módjára, tisztességesen meg tudtuk beszélni.
2020. nov. 17. 18:06
 4/4 anonim válasza:
Szerintem elsősorban ne ismeretlenül akarj ismerkedni :) vagy ha igen, akkor azt társkeresőn tedd, ahol olyan lányok vannak, akik társat keresnek. Más helyzetben csak nyitottnak kell lenni, hogy barátság vagy más is alakul egy-egy nem direkt e célból történő beszélgetésből, és akkor senki nem érzi magát se ebnek se Szaharának. Bár szerintem bármelyik nemnek inkább imponál, ha érdeklődnek iránta, úgyhogy nem hiszem, hogy megsértődtek. A világ nem csupa társkeresőből áll, szóval azon nem kell kiakadni, hogy a kiszemelt foglalt, sőt ennek minél idősebb vagy (na jó, talán 70 fölött már nem :)), annál nagyobb az esélye. Ha viszont ragaszkodsz az ismeretlenekre vagy félig ismeretlenekre való ráírogatáshoz, mindig megvan ez a kockázata.
2020. nov. 17. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!