Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Létezik beszélgetős fórum...

Létezik beszélgetős fórum éjszakai baglyoknak?

Figyelt kérdés

Keresgéltem, de aktívat nem találtam. Pár éve a Gyakorin is lehetett hajnalokig cseverészni, de mintha kikoptak volna az emberek innen is.


Sajnos a pánik az esti magány közepette tör rám és ilyenkor a társalgással tudnám terelni a figyelmem - ha lenne kivel... Már rettegek az estéktől... 🙁


(F)



2022. márc. 11. 22:08
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
#10 Milyen sorozatokat szoktál nézni? Időnként 1-1-et előveszek én is, de ami tetszik, már rongyosra néztem, egyébként meg viszonylag válogatós vagyok. Idén jó filmet/sorozatot még nem láttam.
2022. márc. 11. 22:32
 12/28 anonim válasza:

Nekem irhatsz mert en masik idozonaban vagyok es 6 oraval visszabb, tehat mikor este 7-8 korul a gephez ulok akkor nalatok mar hajnali 1-2 van :D


Egyetlen 1 ismerosom van, egy regi baratom Magyarorszagon akivel tudok beszelni 6ig vagy 7ig is mert o hajnali 2ig is fent szokott lenni. Mindenki mas akkor ir ram mikor meg dolgozok.

2022. márc. 12. 02:05
 13/28 anonim válasza:
Én sem tudok aludni
2022. márc. 12. 04:33
 14/28 anonim válasza:

Esténként mar belém, bele a mélyen a mellkasomba a magány erős fájdalma. Próbálom nap közben úgy kifárasztani magam, h ez az érzés neforduljon elő, elkerüljön. Ne markolászon.

Az internethez este már nem nem nyulok. Úgyis sincs senkim aki segítette.

Néha sírok az ex után, esténként de miatta érzem úgy magam ahogy. Nem tudom mennyi idő kell még h ez a szörnyű érzés elmuljon.

2022. márc. 12. 05:58
 15/28 anonim válasza:

#10

*arctenyér* Attól, hogy egy másik fiúval/férfival folytatsz beszélgetést, nem vagy és nem is leszel meleg...

2022. márc. 12. 07:19
 16/28 anonim válasza:

#15, nem tudom hogy vagy vele, de nekem egy fiú nem köti le a figyelmem. Nem érzek rá kéztetést, hogy más fiúkkal ismerkedjek. Nem köti le a figyelmem, nem nagyon van olyan, hogy egy másik fiú kedvéért sokáig jelen legyek akár itt is. De még ragozhatnám a dolgot, de ha érted, akkor érted, ha nem írhatok egy regényt is neked és akkor se fogod felfogni. Zokni bábokkal sajnos meg itt nem tudom neked elmagyarázni, hogy egy átlag heteró miért is szeret ellenkező neművel társalogni, még akkor is ha csak beszélgetés vagy esetleg ha mind a ketten szinglik akkor ugye nyitottabb is lehet a dolog.



Kérdező,

Kb én mindent nézek. Ha valami kezd kicsit unalmas lenni, mint pl a the walking dead, akkor sem adom fel, nem hagyom ott. Valamint, ha azt is újra nézed az se annyira lapos sorozat. Meg őszintén minden sorozatban vannak unalmasabb részek vagy évadok, mert esetleg kell egy felvezetés vagy magyarázat. 40 percbe nem lehet mindíg csak akciót rakni.

2022. márc. 12. 09:31
 17/28 anonim válasza:
Discord?
2022. márc. 12. 09:54
 18/28 anonim válasza:

#16

Én értelek, teljesen. De te is engem?

2022. márc. 12. 10:57
 19/28 anonim válasza:

#18

Ha értenél, akkor nem kérdeztél volna vissza. Tényleg nem tudom, hogy most kezdjek-e neked rajzolgatni és azt küldjem-e el vagy mit csináljak.

Nem azt mondtam, hogy ha fiúval beszél valaki akkor az meleg is. Eddig megvagy?? Ha valaki fiúval beszél, az nem feltétlen meleg. Az előző mondtat olvasd el párszor.

De, ugye ha valaki nem meleg, akkor jobban élvezi (vagy élvezheti) az ellenkező nem társaságát.

Ugye fiú - lány beszélget, lehet több is, meg tud olyat beszelni lánnyal amit másik fiú nem feltétlenül ért meg, vagy kínos lenne a téma.

Tényleg nem tudok jobban magyarázni neked. Zokni bábokkal lehet megpróbálnám, azzal hátha megértenéd.

2022. márc. 12. 11:26
 20/28 anonim válasza:

#19

Végre egyetértünk. És ezzel, ideje békésen lezárni a beszélgetést. (Mert jómagam is férfi vagyok)

2022. márc. 12. 11:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!