Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki ismer valami rendes...

Valaki ismer valami rendes beszélgetős platformot?

Figyelt kérdés
Nos a sztori röviden annyi, volt egy hosszabb nagyon depressziós korszakom, ahol kicsit több mint egy évig kb. ki sem mozdultam, ha nem volt nagyon muszáj..de ami a lényeg, hogy ebben az időszakban a szüleimen kívül senkivel nem beszéltem. Most, hogy kezdd az életem kicsit rendbe jönni, így úgy gondoltam kezdésnek keresek egy platformot ahol lehet akár random emberekkel is, de normálisan beszélgetni...
2021. okt. 11. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Én itt ismertem meg jófej embereket. A redditre is mondják, hogy jó.
2021. okt. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudom ilyen platformot, de ha gondolod nekem írhatsz :))
2021. okt. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1-es köszi :) majd rá nézek. :)


2-es hát, írtam :)


3-as köszönöm neked is, de szerencsére ennyire nem vagyok paranoid az internettel kapcsolatban, nemigazan érdekel ki mit csinál 😅

2021. okt. 11. 17:50
 4/5 anonim válasza:
100%
Ha gondolod, ránézhetsz az anotalk.hu-ra is, ott random emberekkel beszélgethetsz (ha szerencséd van) normálisan :)
2021. okt. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, rá nézek majd :)
2021. okt. 12. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!