Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » INTP, ENTP, van kedvetek...

INTP, ENTP, van kedvetek barátkozni egy INTP személyiségű egyetemistával? 20/F

Figyelt kérdés

I interovertált E extrovertált

N intuitív/álmodozó

T gondolkodo/kevésbé érzelmes

P spontán


Elég sok embert ismerek, de csak kevesen tudnak sokáig elviselni, mert amikor lelki támogatásra van szükségük sikerül automatikusan a megoldást keresem a problémára, nem pedig érzelmileg támogatom őket, a másik gyakori dolog, sokszor nem tudják követni a gondolataimat vagy túlságosan elrugaszkodottnak tartják az ötleteimet. Nem igazán van olyan ember az ismerőseim között, akikkel tudnék beszélgetni elrugaszkodott dolgokról.


Egyébként szeretem a metált és a komolyzenét, deszkázni, futni, mindenféle egzotikus kaját és minél több dolgot kiprobálni.

Nagy társaságokban nem érzem jól magam, úgyhogy discoba nem szeretek menni, koncert kivétel.

Szeretem a spontán dolgokat, ahogy írtam is, úgyhogy ha van jó ötleted nagy eséllyel benne vagyok.

Hozzám hasonló korú emberekkel barátkoznék, nemtől függetlenül.



2022. márc. 13. 04:23
1 2
 1/12 anonim válasza:
Én elvileg INTP vagyok, de őszintén nem igazán mozgat meg az mbti. Ha téged ez nem zavar, én szívesen beszélgetek, mert a leírásod alapján látok közös pontokat. :) Ha gondolod, írj. (20L)
2022. márc. 13. 13:43
 2/12 anonim válasza:
Hagyd el ezeket a parasztvakításokat. Megtanítalak a pszichológiára! ;)
2022. márc. 13. 20:53
 3/12 A kérdező kommentje:
#2 ezt tuti ide akartad? :D
2022. márc. 13. 22:57
 4/12 anonim válasza:
Pontosan ide.
2022. márc. 13. 23:01
 5/12 A kérdező kommentje:
És kifejtenéd?
2022. márc. 13. 23:07
 6/12 anonim válasza:
Hogy az enegramm, MBTI, satöbbi személyiségtesztek miért vannak félúton az ismeretterjesztő pszichológia és az ezotéria között?
2022. márc. 13. 23:09
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem csináltam személyiségtesztet, egy kis önismerettel már el lehet szerintem dönteni, hogy valaki interovertált vagy extrovertált. Szerinted mitől ezotéria? Nem léteznek netán emberrel született tulajdonságok?

Mert ha léteznek akkor lehet is rendszerezni őket, egy szóval sem mondtam, hogy ez egy tökéletes rendszerezési forma, lehet vannak hiányosságai, de engem csak a rám vonatkozó része érdekel, amit le is írtam az első négy sorban.

De ha felmerült benned ez a kérdés, kérlek írj ki egy új kérdést, ne pedig az én kérdésem alá tegyed fel, köszönöm! :)

2022. márc. 13. 23:40
 8/12 anonim válasza:
#2 Kihagytad a pszichológiaóra díjadat ;)
2022. márc. 13. 23:49
 9/12 anonim válasza:
Nem merült fel, nem szokott. Csak azt hittem, te valamilyen pszichológia kedvelő laikus vagy. :D
2022. márc. 14. 00:06
 10/12 anonim válasza:

#2


Bár egyetlen kutatás sem támasztja alá ezeknek a személyiségi típusoknak a létezését, azért mégis valamilyen szinten ad egy leírást az emberről. Ez kb olyan, mint mikor egy mérnök nem törődik a matematikai szabályokkal, mert csak azt elhagyva jön ki jól az eredmény.

De egyébként szerintem is hasznos, ha tudja a kérdező, hogy ilyen típusok NEM léteznek tudományosan.

2022. márc. 14. 01:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!