Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van olyan 20-22 éves lány,...

Van olyan 20-22 éves lány, aki érdeklődik a koreai kultúra iránt vagy szereti azt?

Figyelt kérdés

2022. márc. 25. 21:25
 1/6 anonim válasza:

Wattpad, Facebookon sok csoport van és itt vagyok én is.

Barátkozni szeretnél? :)

Fiú, vagy lány vagy? Magyar, vagy koreai? :)

2022. márc. 26. 02:16
 2/6 anonim válasza:
Mi az a K pop?
2022. márc. 26. 03:09
 3/6 anonim válasza:

[link]


Itt tudsz keresni szervereket, bár inkább angolul, mint magyarul


Csak rövid kulcsszavakat használj a keresőben


Irdatlan sok kpop szerver van fent, van multifandom és olyan is, ami csak egy idol vagy group köré épül. Ha leírod üzenetben, hogy kiket stannelsz, talán tudok küldeni párat, amiknek én is tagja vagyok! (csak bg)

2022. márc. 26. 06:32
 4/6 anonim válasza:

Jelen!:) Szeretem a zenéjüket (nem csak a kpop-ot, hanem az rnb, hip-hop részét is), a koreai filmeket, kdramakat, az ételeiket.

Bár pár dologgal nem értek egyet, ami bele van ivódva a kultúrájukba, de érdekesnek tartom, szeretek új dolgokat megtudni ezzel kapcsolatban, meg úgy az összes ázsiai kultúrával kapcsolatban.

22 vagyok és lány!:D

2022. márc. 26. 07:05
 5/6 anonim válasza:
Én a csajokat szeretem.
2022. márc. 26. 07:08
 6/6 A kérdező kommentje:
21/F, magyar
2022. márc. 26. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!