Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Barátkozni szeretnék! Valaki?

Barátkozni szeretnék! Valaki?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, kecskemét mellett élek. Érdekel a spiritualitás, kondizok és táncolok. Szeretek kirándulni, utazni. Nem párt keresek, csak ismerkedni/barátkozni szeretnék.

2022. márc. 31. 08:52
 1/9 anonim válasza:
Én viszont hiszek benne, bár valóban a legtöbb eltűnik, viszont a leírásból a kérdező értelmesnek tűnik, talán nem fog, meg egy esélyt mindenki megérdemel. Úgyhogy ha nincs ellenedre kérdező, szívesen megismernélek.
2022. márc. 31. 09:02
 2/9 anonim válasza:

Szivesen ismerkednék veled!

F

2022. márc. 31. 09:27
 3/9 anonim válasza:

Ha gondolod megpróbálhatjuk.


29F

2022. márc. 31. 10:49
 4/9 anonim válasza:
Én is oda valósi vagyok de már Pesten elek. Ha erre jársz akkor írj rám.
2022. márc. 31. 11:21
 5/9 anonim válasza:
Kecskeméttől 60 km-re lakok. Ha gondolod beszélgethetünk. Engem sajna kerülnek az emberek, nem igazán akarnak barátkozni, pedig csak külső alapján tudnak ítélkezni max. Azt hogy ki vagyok, meg se próbálják megismerni.
2022. márc. 31. 11:58
 6/9 anonim válasza:
Szívesen megismernék új embereket, ha szeretnéd, akkor beszélgethetünk😇 19/L sajnos messzebb lakok, de megfogtál a spiritualitással, olyan kevés ember van a környezetemben, akit érdekel
2022. márc. 31. 13:51
 7/9 anonim válasza:

Én kecskeméti vagyok, nekem is írhatsz.

19 F

2022. ápr. 1. 22:26
 8/9 anonim válasza:
Ha gondolod irhatsz 25 F
2022. ápr. 2. 09:42
 9/9 anonim válasza:
Kecskemét mellett élek én is, ha nem tartasz túl idősnek, szívesen ismerkednék veled. Sokakkal ellentétben tényleg barátkozni szeretnék, de nem netes barátságokra vágyom, ismerjük meg személyesen egymást, ne írásban. Nem tudom mennyi időm van még, már csak ezért sem szimpatikus a személytelen, netes ismerkedés. 30/F
2022. ápr. 7. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!