Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol tudok olyan emberekkel...

Hol tudok olyan emberekkel barátkozni akik sehová se szeretnek járni csak néha hétvégén autóval kirándulni?

Figyelt kérdés
Nagyon egyedül vagyok és nem szeretek programokra, emberek közé járni. De egy barát, szűk baráti kör, esetleg társ hiányzik nagyon.

2021. szept. 3. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ide válaszolok, hátha. De többnyire ezekből úgy sem szokott lenni semmi.
2021. szept. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De miért baj az neked hogyha ők hétköznap mennek valahova, ha hétvégén veled kirandulnak?
2021. szept. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jobban megtudnám magam értetni azzal, aki hozzám hasonló és a másik is velem.

Aki hétköznap társaságba jár értelemszerűen azzal a társasággal vagy valamely tagjával kirándul szívesen hétvégén. Előbb-utóbb őt zavarja, hogy nem tud közösségi programokra is menni velem.

2021. szept. 3. 20:23
 4/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? fiú vagy vagy lány?
2021. szept. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Férfi létemre ilyen barátnak én is örülnék. Mondjuk én gyalog szeretek kirándulni :)
2021. szept. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

"akik sehová se szeretnek járni "

Ha ez alatt azt érted, hogy a boltba is kinszenvedéssel vonszolom le a valagam, akkor itt vagyok élő példának. Nem vagyok antiszoc csak kbszott introvertált.. szeretek egyedül lenni és boltba is inkább olyankor megyek, amikor kevés ember van. Nekem ez a pandémia felüdülés volt! Kevés ember az utcákon, a boltokban. BEST LIFE EVER :D haverokkal ritkán találkozom, mivel külföldön vagyok.. de mikor otthon voltam is, max havonta 1x futottunk össze. Szóval heló szia, én itt vagyok, mint "aki sehová se szeret járni" emberke :D

Irj ha gondolod.. vagy ne.. lesz*rom :D

2021. szept. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ilyen is vagyok, meg nem is. Szívesen járkálok el ide-oda, de csak barátokkal/haverokkal, egyedül nem szeretek a vakvilágba mászkálni.


Van autóm, holnap reggel akár el is mehetnék pl. a Bakonyba, de valahogy egyedül... nincs kedvem.


21F

2021. szept. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!