Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van itt olyan 26 év feletti...

Van itt olyan 26 év feletti férfi, aki spirituális, önfejlesztő, egyedülálló, mérleg vagy ikrek, ismeri: a.j.christian, vishen lakhiani könyveit, introvertált, közben társaság kedvelő, szereti a természetet, szeret lelkileg beszélgetni mindenről?

Figyelt kérdés
Keresi a lélektársát, vagy egy segítőt akivel járná az utját?

2021. nov. 4. 11:55
1 2
 1/19 Tudi333 válasza:
Fuuuu, ez elég konkrét, de jó. :)))
2021. nov. 4. 12:01
 2/19 anonim válasza:

Spirituális gondolkodású vagyok. Nem olvastam a könyveket, nem vagyok sem mérleg, sem ikrek.

Intro vagyok, szeretem a természetet.

Viszont azt a tippet adom ne ez alapján próbálj "ismerkedni" hogy ki mit olvas vagy milyen jegyben született. Ne is higyj semmi ilyesfajta tanításban, mert bár mindben lehet jó dolgokat felfedezni, de a dogmák nem vezetnek sehova.

Viszont ajánlom hogy nézelődj kicsit a zen témakörében.

2021. nov. 4. 13:02
 3/19 anonim válasza:

Gondolom víz + föld domináns ember akkor nem jöhet szóba.

Te milyen elemi összetételű vagy, hogy Ikrek, vagy Mérleg férfit keresel?

Könyvek és önfejlesztés terén szerintem mindenki a saját útját járja és ha nem hallott még bizonyos művekről, az nem feltétlenül azért van, mert nem érdeklődik azon dolgok iránt, hanem egyszerűen csak a saját útját járva még nem keveredett elé az adott mű.

Én pl nem a tudásban látom az értéket, hanem a gondolkodásban.

2021. nov. 4. 14:19
 4/19 A kérdező kommentje:
vízöntő vagyok
2021. nov. 4. 14:30
 5/19 anonim válasza:
Csillagjegynél megbuktam
2021. nov. 4. 15:18
 6/19 anonim válasza:
Ez olyan, mint egy állás hirdetés, ahol felsorolnak mindent, hogy mikben kell otthon lenni, de aztán a végén akkor felveszik az ember, ha egy pontról hallott már valamit valahol :D
2021. nov. 4. 19:13
 7/19 anonim válasza:
Csak félig-meddig igaz rám ez a bevásárlólista.
2021. nov. 4. 19:21
 8/19 Barnabas333 válasza:
Egy introvertált hogy lenne társaság kedvelő? Ez paradoxon. A könyveket nem olvastam, illetve nem vagyok egyedül álló, csak társas magányban élek és nyitott társaság kedvelő vagyok tehát intr. Nem. 44éves ikrek.
2021. nov. 4. 21:55
 9/19 anonim válasza:
Elég hamar megunnám a hablatyolást ezekről, lekurnálak ahol vagyunk, nem számit hol, aztán tudnál normális dolgokról is beszélni.
2021. nov. 5. 11:32
 10/19 A kérdező kommentje:

9/9 Neked kisebbségi komplexusoddal kéne foglalkoznod

és a dühvel ami benned van minden nap


8/9 Olvass utána! Létezik


7/9 nem bevásárlólista, ismerkedésnek szántam


6/9 Ez igaz, csak itt nem feltétel hazudni :D


5/9 Sajnálom


puszi mindenkinek! :)

2021. nov. 5. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!