Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki barátkozni, beszélgetni...

Valaki barátkozni, beszélgetni? 25L

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, hogy a kérdést nem társkeresés céljából írom ugyanis van párom. Ha ellenkező nemű (férfi) ír nekem azt arra kérem, hogy tartsa tiszteletben a párkapcsolatomat!


Rólam:


25 éves nő vagyok. Bács-Kiskun megyében élek. Szeretek filmeket nézni, zenét hallgatni, sétálni, görkorcsolyázni és programokra menni. Bármilyen programra szivesen megyek, de főleg a koncerteket szeretem. Még a szüleimmel élek egy kis faluban. Tanulmányaimat tekintve érettségim van és egy irodai titkár szakmám, de szeretnénk majd még 1-2 tanfolyamot elvégezni, hogy több szakmám is legyen. Szeretek mindenféle állatot kivéve a bogarakat és a hüllőket. A pókoktól szinte már fóbiám van. Kedvenc színem a piros és kedvenc ételem a spagetti meg a gyros.


Bármilyen nemű és korú emberrel szivesen beszélgetek és barátkozom. Előfordul, hogy ritkábban írok vissza itt a gyakorin. Ezért kérlek ne haragudj. Bármilyen témáról beszélgetek.


További szép napot mindenkinek!



2022. máj. 17. 21:13
1 2
 1/13 anonim válasza:
Ha gondolod irj
2022. máj. 17. 21:19
 2/13 anonim válasza:
minek ismerkedsz ha van kapcsolatod?
2022. máj. 17. 21:23
 3/13 anonim válasza:
#2 mert nem barátkozhat az ember ha van párja?
2022. máj. 17. 21:29
 4/13 anonim válasza:
Kedves utolsó. Lehet azért mert hát egy szerelmes fiúval nem hiszem hogy tudna kényes témákat érinteni. Hát ezért. Bár inkább akkor lányokkal beszélgessen és ne más fiúkkal mert abból botrány keletkezik.
2022. máj. 17. 21:30
 5/13 anonim válasza:
A veled egyező neműeknek nem kell tiszteletben tartaniuk a párkapcsolatod? :)
2022. máj. 17. 21:31
 6/13 anonim válasza:

Kapcsolata van szüleivel él és kedd este gyakorira jön fel ismerkedni és tartsuk tiszteletbe.

Tudod amúgy mit csinálsz vagy most álmodsz valamit?

2022. máj. 17. 21:34
 7/13 anonim válasza:
#4 Tessék? Miről beszélsz? Milyen kényes téma? Én kényes témáról beszélek bárkivel, max a saját szexualitásom tabu olyan meberrel aki nem a párom, de simán adok bármiben tanácsot, ha tudok pl. Milyen botrány? Jó esetben az ember legalább a párjában megbízik annyira, hogy nem gyanakszik minden élőlényre aki szóbaáll vele. Ne magadból indulj ki és ha nem tetszik hogy valaki párkapcsolatban barátkozik, akkor haladj tovább, nem te vagy a kérdés célközönsége.
2022. máj. 17. 21:34
 8/13 anonim válasza:

ha szeretnél írj


29F

2022. máj. 17. 21:39
 9/13 anonim válasza:
Nagyon sok infót megosztottál magadról ahhoz képest, hogy nem társkeresés a célod. (Veszélyesen élsz...) :,D
2022. máj. 17. 22:00
 10/13 anonim válasza:
Ha szeretőt keresel, nekem írhatsz ;)
2022. máj. 18. 00:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!