Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki barátkozni, beszélgetni...

Valaki barátkozni, beszélgetni? 25L

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, hogy a kérdést nem társkeresés céljából írom ugyanis van párom. Ha ellenkező nemű (férfi) ír nekem azt arra kérem, hogy tartsa tiszteletben a párkapcsolatomat!


Rólam:


25 éves nő vagyok. Bács-Kiskun megyében élek. Szeretek filmeket nézni, zenét hallgatni, sétálni, görkorcsolyázni és programokra menni. Bármilyen programra szivesen megyek, de főleg a koncerteket szeretem. Még a szüleimmel élek egy kis faluban. Tanulmányaimat tekintve érettségim van és egy irodai titkár szakmám, de szeretnénk majd még 1-2 tanfolyamot elvégezni, hogy több szakmám is legyen. Szeretek mindenféle állatot kivéve a bogarakat és a hüllőket. A pókoktól szinte már fóbiám van. Kedvenc színem a piros és kedvenc ételem a spagetti meg a gyros.


Bármilyen nemű és korú emberrel szivesen beszélgetek és barátkozom. Előfordul, hogy ritkábban írok vissza itt a gyakorin. Ezért kérlek ne haragudj. Bármilyen témáról beszélgetek.


További szép napot mindenkinek!



2022. máj. 17. 21:13
1 2
 11/13 anonim válasza:

Szia.

Nekem irhatsz. En is Bacs-kiskun megyei voltam de mar kulfoldon lakom.

31F

2022. máj. 18. 02:49
 12/13 anonim válasza:
Nem nagyon értem ezt,hogy ha valakinek van párja,akkor miért akar ismerkedni.Bàr saját dolgod,de én nem tartom jó ötletnek.F26
2022. máj. 18. 12:23
 13/13 anonim válasza:
Egy egészséges ember (ez fontos) max akkor gyakorizik ha leül szrni :D nem itt éli az életét egy arctalan online közösségben. 🤷‍♂️
2022. máj. 19. 04:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!