Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Random találkozó?

Random találkozó?

Figyelt kérdés

Hirtelen ötletem támadt az imént, nem tudom honnan jött de ha már megszállt a Szentlélek (😂😂😂😂) megvalósítanám végülis bármi jó kisülhet belőle. Pláne hogy sosem csináltam ilyet így mégjobban felvillanyoz a dolog.

Szóval találkozó Budapesten (más is opció lehet) valamerre a hétvégén? Mozi vagy csak egy séta, esetleg beülni valahová inni valamit? Igazából a program bármi lehet. Hétköznapokon is jó lehetne részemről de ez esetben csak este 7 után érek rá a munkából kifolyólag.

Nemtől kortól függetlenül.

De minden bizonnyal lesz akit érdekel így leirom hogy 31 éves vagyok és kukim van 😂

Bízom benne hogy ez a kategória nem kihalt és nézi is valaki.

Várom a válaszokat ide vagy akár privátba, ahogy jól esik



2022. máj. 24. 18:07
1 2
 11/20 anonim válasza:
Kép?
2022. máj. 24. 19:13
 12/20 A kérdező kommentje:

[link]

Tipikus szervkereskedő ;)

2022. máj. 24. 19:17
 13/20 anonim válasza:
Első hozzászóló vagyok.. továbbra sem tiltakozom az ötlet ellen, a másik 26 éves nem én voltam. Ha szeretnél haverkodni, tisztelj meg egy privát üzenettel.
2022. máj. 24. 19:28
 14/20 anonim válasza:
#12 ismerős a fejed👹
2022. máj. 24. 23:09
 15/20 anonim válasza:
Nekem jó lehet, bár szombat este bl döntőt akarok nézni.
2022. máj. 24. 23:25
 16/20 anonim válasza:
Nekem tetszik az ötlet. Nem vagyok pesti és elég messze lakok de lélekben majd ott leszek veletek.
2022. máj. 25. 07:27
 17/20 anonim válasza:
#14: Mintha a police.hu-n vagy a Kékfényben láttam volna. :O
2022. máj. 25. 07:44
 18/20 anonim válasza:

Eskü azt érzem a válaszokat olvasva. hogy a generációnk fogyatékos autista stréberekből áll akik egy minimális effortot igénylő szocializálódást inkább kihagynak, mert "Jaj szervkereskedő".

Ha önmagának is hiteltelen kifogás ez, akkor simán csak elkeserítő, hogy ennyire nincs igény szocializálódni.

Ha még komolyan is gondolja ezt 26 évesen egy pasi, akkor nem csak alulszocializált de még h*lye is szegény.

2022. máj. 25. 11:49
 19/20 A kérdező kommentje:
Ennyit akkor a jó ötletről:)
2022. máj. 25. 18:33
 20/20 anonim válasza:
Nagyon jó ötlet, ha szép lányok is lesznek akkor biztos lehet rám számtani. Valami jóféle italt is fel lehetne szervírozni, hogy megszűnjenek a gátlások és akkor már mehet is a buli ezerrel.
2022. máj. 27. 06:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!