Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ki szeretne ismerkedni,...

Ki szeretne ismerkedni, barátkozni velem?

Figyelt kérdés

KIZÁRÓLAG LÁNYOKKAL szeretnék barátkozni, ismerkedni, kötetlenül beszélgetni!

Aki gondolja, komiba, vagy privibe jelezze felém, köszi!

De CSAK LÁNYOK!


17L



2022. máj. 25. 19:48
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

[link]


Az ilyen és ehhez hasonló alakok ha lehetséges inkább lapozzanak tovább, ha valami nem tetszik!

És őszintén sajnálom, ha sokan azt gondoljátok rólam hogy "kamu" vagyok.

Na puszcsi!

2022. máj. 25. 22:12
 12/24 anonim válasza:
A kérdésemre válaszolni? Csak barátkozni akarsz vagy utána bepróbálkoznál? Ugyanis nem különösebben barátkozok leszbikusokkal szándékosan.
2022. máj. 25. 22:15
 13/24 A kérdező kommentje:

Természetesen barátkozásról van szó elsősorban, de aztán meglátjuk hogy alakul.

De azt nem értem, egyeseknek mi a bajuk az LMBTQ társadalommal, miért gondolnak minket "nemkívánatosaknak".

Nyilván vannak közöttünk olyanok akik szándékosan provokálnak, az olyanokat nyilván én is elítélem, aláírom hogy vannak ilyenek, de nem tartozom közéjük.

És akik minket gyűlölnek, ők mivel lesznek előrébb, főleg úgy, ha minket még jól meg is vernek???

Ők mivel vannak előrébb, mitől érzik magukat akkora nagy embereknek?

2022. máj. 25. 22:20
 14/24 anonim válasza:

Halii

Szívesen barátkoznék veled! ^^


18/l

2022. máj. 25. 22:24
 15/24 anonim válasza:
De ha barátkozás, akkor miért csak lány jöhet szóba?
2022. máj. 25. 22:31
 16/24 A kérdező kommentje:

Szerinted miért csak lányokkal?

Ékes példája annak amit képernyőkép formájában mellékeltem...

Az ilyen dögökből van elegem, volt aki szexuális ajánlatot is tett nekem és küldött fotót az álló pélójáról.

Ennyit a férfiakról!

A legszánalmasabb viselkedési forma.

2022. máj. 25. 22:34
 17/24 anonim válasza:
#15 na vajon? :D ez pont olyan mint amikor a fiúk keresnek kizárólag lányokat barátkozásra.
2022. máj. 25. 22:34
 18/24 anonim válasza:
#12 vagyok, nekem aztán semmi bajom a leszbikusokkal, csak nem barátkozom velük szánt szándékkal. Persze ha valami kapcsán összebarátkozunk később meg kiderül hogy leszbi akkor nem koptatom le (ugyanez melegekkel és biszexuálisokkal is). Na mind1. Köszi hogy válaszoltál. A részemről ennyi.
2022. máj. 25. 22:37
 19/24 anonim válasza:

"Szerinted miért csak lányokkal?"

Tudjuk, mert szerinted minden pasi csak megdugni akar.

Na, ezért nem szívesen barátkoznék veled. Előítéletes vagy, és még egy igazi hárpia.

#17: Akkor miért fájna neki kiírni, hogy párkapcsolatot (is) keres?

2022. máj. 25. 22:38
 20/24 A kérdező kommentje:

Ha nem lenne ennyi negatív komment a kérdésem alá akkor én is máshogy viszonyulnék a többiekhez, erről ennyit!

De az embertelenségetek hatalmasabb, mint a tisztelet!

2022. máj. 25. 22:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!