Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Tömegközlekedéssen hogyan...

Tömegközlekedéssen hogyan lehet ismerkedni? Ma pl láttam egy nagyon kedves arcú lányt a buszon kb 3 megállót ment ugyanazon a buszon, amin én csak volt közöttünk kb még 3ember(sokan voltak a buszon)

Figyelt kérdés

Hogy szólítottátok volna meg, hogyan kezdeményeztetek volna? Illetve fordított helyzetben hogyan reagálnátok, ha egy idegen odamenne?

Nem konkrét kapcsolat miatt ismerkedtem volna vele, akár csak barátként is, mert nincs túl sok barátom.



2022. jún. 7. 17:34
 1/4 anonim válasza:
Ha nem nézel ki jól, sehogy.
2022. jún. 7. 17:44
 2/4 anonim válasza:

Én leszállnék ott ahol ő is és akkor szólítanám meg.

Valószínűleg valami normális szöveggel vagy őszintén.

Ha látja rajtad, hogy nem vagy pszichopata hanem egészen okés, és tetszel is neki, akkor tuti pozitívan fogja fogadni.

Ha bármi negatív lesz az nem azért van mert leszólítottad, hanem mert annyira nem vagy az esete.

2022. jún. 7. 18:04
 3/4 anonim válasza:
Azt tudom, hogy Sopron környékén sehogy. Azokon a 90 decibellel zötykölődő buszokon esélytelen.
2022. jún. 7. 19:15
 4/4 anonim válasza:

Sehogy

Az ilyeneket mindig otthon várja a barátja

2022. jún. 8. 05:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!