Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt aki elkísérne ismerked...

Van itt aki elkísérne ismerkedni pénzért, vagy csak hasonló igényei vannak?

Figyelt kérdés
Lényeg h próbálkoztam már leszólítani lányokat nyílt utcán, viszont amint ott van a szituáció, nagyon félelmetesnek tűnik, így el sem kezdtem. Nem tartom magam rusnyának, viszont félek. Az a vízióm, hogy ha lenne egy kisebb csoport, mondjuk 2-3-4 fővel, akik ugyan ezt csinálják egy időben, amit én, akkor sokkal lazább-könyebb lenne. Mivel ott lenne 3-4 ember veled a sikerekkor, megszégyenüléskor, a vicces szitukban és nem egyedül szédelegnék Pesten. Sajnos a barátaim főkènt vidékiek így nincsenek benne. Esetleg ha van köztetek akinek hasonló céljaik lennének (elkezdeni a folyamatot a gátlástalan, félelemmentes ismerkedés folyamatát nyílt utcán) akkor összebeszélhetnénk és csinálhatnánk együtt.

2022. jún. 11. 18:23
1 2
 11/16 anonim válasza:
Szia, én szívesen csatlakoznék, ha nem zavar, hogy nő vagyok és valószínűleg idősebb korosztály mint te (bár nem tudom, mennyi idős vagy?), illetve nem is kifejezetten társkeresés céljából gyakorolnám ezt a dolgot. Viszont már régóta vágyom valami ilyesmire, mármint hogy képes legyek félelem nélkül beszélgetést kezdeményezni, megszólítani embereket akár utcán is, mivel félénk vagyok, és ezen szeretnék túllépni. Ehhez szerintem szuper ötlet, amit kitaláltál. Ha gondolod, írj privátot...
2022. jún. 12. 01:54
 12/16 anonim válasza:
#10 ijesztő vagy 🤣nagyon durca a gondolatmenet. Kérdező ezt fogadd meg mert ha ez nem működik SEMMI!
2022. jún. 12. 04:35
 13/16 anonim válasza:
Én benne lennék, írj nyugodtan. :)
2022. jún. 12. 05:13
 14/16 anonim válasza:
Bőven elég, ha veszel egy feltűnő pórázt és azzal sétálsz egy kutyás parkban!
2022. jún. 12. 09:47
 15/16 anonim válasza:
Mennyit fizetsz? :D
2022. jún. 12. 14:07
 16/16 anonim válasza:
Pénzért elkisérnélek bárhova. Sőt még a Parlamentet is eladhatjuk... Bár azt előtte meg kell hìrdetni hogy eladó. A hajléktalanok akik nappal melegedni jártak oda majd találnak mást.
2022. jún. 14. 04:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!