Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az emberek a saját magukhoz...

Az emberek a saját magukhoz hasonló (tulajdonságokkal rendelkező) emberekkel szeretnek ismerkedni?

Figyelt kérdés
Mint fiú a fiúval, lány a lánnyal, fiú a lánnyal, s lány a fiúval?

2021. júl. 21. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Nyilván.
2021. júl. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Igen, ezért is vártam el, hogy a párom ne dohányozzon, ne igyon alkoholt, fontos legyen számára az egészséges mozgásban gazdag életmód, hűség, tisztelet...stb..
2021. júl. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Ez azért nem ennyire egyértelmű. Nyilván jó, ha közös az alap, az értékrend, stb., de nekem pl.vannak olyan rossz tulajdonságaim, amiket ha másokban is felfedezek, nem bírom elviselni, és az ilyen emberek annyira idegesítenek, hogy inkább kerülöm a társaságukat. Gondolom, azért mert ezeket a dolgokat én sem szeretem magamban, és amikor másokban látom, folyamatosan szembesülnöm kell velük.
2021. júl. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Látom, egyeseknél nagyon kiverte a biztosítékot a 2. válaszom, mivel nagyon le lett szavazva. Akiknél ez ekkora probléma, ám legyen.

De tudjátok, hasonló a hasonló vonzza, zsák a foltját mindig megtalálja.

2021. júl. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Persze ennek az ellenkezőjét is sokszor hallani, hogy az ellentétek vonzzák egymást, de ezzel nem feltétlen értek egyet, pl. hogy valaki a kutyákat szereti, valaki meg a macskákat - ez látszólag ellentét, de mindketten állatbarátok, sokkal inkább hasonlóak.
2021. júl. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2# Ez jogos valahol! Pl én is most szoktam le az alkoholról, próbálom gyakorolni az egészséges életmódot, többet mozgok, stb, és egyre inkább érzem, hogy ez így jó. Már csak a párkapcsolatomat kéne megtalálnom!🙂
2021. júl. 21. 14:50
 7/8 Senior Séf ***** válasza:
100%
Inkább úgy fogalmaznék, hogy a saját magukhoz hasonló értékrenddel rendelkező személyek társaságát keresik.
2021. júl. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden esetben: van, aki ellentétest keres, mert szeretné megtanulni azon tulajdonságokat, ami hiányzik belőle.
2021. júl. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!