Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol lehet lány legjobb barátot...

Hol lehet lány legjobb barátot találni?

Figyelt kérdés

Belefaradtam a párkapcsolatokba, egy kicsit talán ki is égtem. Az lenne a kérdésem, hogy hol találhaték magamnak lány legjobb barátot vagy csak lánybarátot? Igazából az a terv, hogy összebarátkoznék vele aztán ha benne van akkor lehetne egy kis extrázás is. Melyek a legjobb helyek egy ilyen barát összeszedésére? Köszi a válaszokat.


25/F


2022. jún. 14. 14:49
1 2
 1/13 anonim válasza:
Senki nem fog ingyenkurvának jelentkezni abban biztos lehetsz.
2022. jún. 14. 14:52
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekik erről nem kell tudniuk.
2022. jún. 14. 15:18
 3/13 anonim válasza:
A te fajtád miatt bizalmatlanok a lányok. Ezt most hagyd abba! Ha dugni akarsz keress párt vagy prostit, a barátság nem erre van.
2022. jún. 14. 15:33
 4/13 A kérdező kommentje:
Hujujuj. Én rontom el szegény lányokat :/. Inkább neked kellene abbahagyni a parancsolgatást. Pláne egy idegennek :D. Eléggé abszurd és nevetséges.
2022. jún. 14. 15:37
 5/13 anonim válasza:
Keress magadnak egy éjszakás kalandokat és cső -_- F*sz ki van már a fiúkkal akik barátságot akarnak színlelni hogy ,,extrákat" kapjanak.
2022. jún. 14. 16:00
 6/13 anonim válasza:
Regisztrálsz valamelyik társkeresőre és kiírod, hogy nem komolyat keresel. Minek kell barátságot hazudni, ha csak dugni akarsz? Ezt így elég gerinctelen. Lehetnél egyenes, akkor mindenki tudja, hogy mire számítson, nincs meglepetés és csalódás.
2022. jún. 14. 17:02
 7/13 anonim válasza:
Így van, a barátság az barátság. Ha meg "extrázni" akarsz akkor regisztrálj valami társkeresőre ott biztos találsz olyan lányt aki erre kapható. De egyáltalán nem fair részedről, hogy barátságot álcázol csak azért hogy ágyba vihesd a lányt. 🤷‍♀️
2022. jún. 14. 17:27
 8/13 A kérdező kommentje:
Még egszer leírom mert látom nem sikerült felfogni. "Ha benne lenne". Tanuljatok már meg olvasni. Nem kötelezném rá, nem ez lenne a cél, csak ha benne van akkor mehet. Amúgy még mindig nem kaptam normális választ ostobák. Erőltessétek már meg magatokat és válaszoljatok normálisan.
2022. jún. 14. 18:41
 9/13 anonim válasza:

Az nem barátság (főleg nem legjobb barátság) ha csak dugni akarsz. Menj el prostihoz és vele extrázz ne a barátaiddal.

A "miért utálom a férfiakat" mai adásán...

2022. jún. 14. 19:36
 10/13 A kérdező kommentje:
Majd azt én tudom kivel extrázom öcsikesz.
2022. jún. 14. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!