Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

Szerintetek lehet 20 éves kor felett találni olyan barátot aki az ember legjobb baratja lehet?

igazából sose volt legjobb baratom és ez mindig is magyon fajt szóval csak tudni szeretném h lehetséges-e és van-e itt olyan aki ugyan ebben a csónakban evez

Keress kérdéseket hasonló témákban: barátság, elét

máj. 19. 13:06  Privát üzenet  

A válaszok
A legtöbb embernek nincs, nem értem, mi ebben az olyan nagy gond.

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont máj. 19. 13:09 Privát üzenet
Lehet, kutyának hívják manapság.

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 38%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont máj. 19. 13:19 Privát üzenet
30 felett is lehet. Sőt talán akkor lehet igazán, mert addigra megkomolyodik az ember.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont máj. 19. 13:47 Privát üzenet
Rixy0202 nevű felhasználó válasza:

Persze hogy lehet talalni! Anyukam 40 eves es most talalta meg a munkahelyen. Szoval van meg remeny

# 4/7Időpont máj. 19. 14:25 Privát üzenet
Igen, sőt talán még később...huszonévesen az ember még sokat járkál csapont tanfolyamok iskolák munkahelyek...talán később jön el hogy talál.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont máj. 19. 16:13 Privát üzenet
Nekem nem sikerült.Szerintem sehogy

A válaszíró 40%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont máj. 19. 16:45 Privát üzenet
Lehet.én 29 évesen találtam meg a legjobb barátom.most 43 vagyok de még mindíg megvagyunk egymásnak és ha baj van tényleg segítünk...bármilyen baj .

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont máj. 21. 17:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az ember párja (mindegy, hogy nő vagy férfi) a legjobb barátja is "kell", hogy legyen?
Ha valakiből nem lett a legjobb ember, szerethetik még őszintén a szülei?
Mit tennél, ha párodról kiderülne, hogy drogozik? Hogy reagálnál? Mi a legjobb, amit ilyenkor tehet az ember?
Milyen ember az olyan, aki a közösségi oldalra feltesz az autójáról egy képet, a legjobb buliról 4et, a barátnőiről 6ot, de a most született babájáról egyet sem?
Mit tegyen az ember ha elvesziti a legjobb baratnoit? Ha elrontja a sajat eletet?
Mitől lett a legjobb barátomból napok alatt egy kibírhatatlan, ellenszenves, bunkó ember aki élvezi ha megalázhat másokat?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!