Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan ismerkedjek/barátkozzak...

Hogyan ismerkedjek/barátkozzak a nyári táborban?

Figyelt kérdés

Nemsokára megyek sporttáborba, egy hetes ottalvós. Velem egykorúakkal leszek egy szobában, szóval ez nem akadály. Fontos még, hogy senkit sem fogok ismerni, teljesen ismeretlen lesz minden táborozó.


Félek, hogy nagyon gáz leszek és leégetem magamat.


Hogyan barátkozzak? És hogy kezdeményezzek beszélgetést?



2022. júl. 1. 13:40
 1/3 anonim válasza:
Részegen. Akkor nincsenek gátlások :)
2022. júl. 1. 14:13
 2/3 anonim válasza:

Táborban elég egyszerű, hiszen ott vagytok együtt, közös programokon. Elvileg spontán, magától kellene kialakulnia beszélgetéseknek és barátságoknak az első naptól kezdve.


Miért gondolod, hogy gáz lennél?

2022. júl. 1. 14:35
 3/3 A kérdező kommentje:

#1

Sporttábor! No alkohol!


#2

Néha egy kicsit úgy érzem, hogy gáz vagyok, ha ismerkedni kell. Gondolok itt arra, hogy aki nem olyan barátkozós, mint én, annak kicsit túl sok vagyok, stb...

De amúgy bízok benne, hogy jó szobatársam lesz, jók lesznek az edzések, a programok és jó lesz a hangulat.

2022. júl. 1. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!