Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan ismerkedjek/barátkozzak...

Hogyan ismerkedjek/barátkozzak ha nem vagyok valami nagy dumás?

Figyelt kérdés
Sajnos az évek alatt elkoptak a barátok. Utcán meg nem mehetek oda senkihez, hogy -hé...leszel a barátom?!- Egyébként ha megnyílok, akkor tudok ám beszélni. :) Tudnátok tippeket adni? Lány vagyok.

2018. febr. 28. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Nos ehhez tudni kellene bizonyos információkat az érdeklődési körödről.
2018. febr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én leszek a barátod írj :'D
2018. febr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rengeteg minden érdekel. Szeretek olvasni, túrázni, bringázni, új helyeket felfedezni, fotózni.
2018. febr. 28. 20:54
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Ha olvasás akkor moly.hu Legalábbis én először az interneten történő ismerkedést ajánlanám. Nekem bevált.
2018. febr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

"Utcán meg nem mehetek oda senkihez, hogy -hé...leszel a barátom?!"


Pedig én simán mondanám, hogy jó, legyünk! XD

15/L

2018. febr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
16 év a körkülönbség köztünk kedves utolsó de azért köszi. :)
2018. febr. 28. 21:25
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

31 évesen akkor már inkább nőnek hívnálak, de rendben van. Franc tudja. Mindenki máshogy csinálja. Nálam az is bejönne, ha odajönnél és letámadnál a "hé, leszel a barátom" kérdéssel. Kapásból tudnám, hogy érdekes ember vagy, akivel érdemes időt eltölteni.


Amúgy meg, jobban belegondolva, ezt alapból így kell csinálni, csak a mondatot kéne kicserélni valami másra, sima spontán beszélgető indító dumára. Pl istenem de hideg van, a rohadás vinné már el. Vagy épp jajj de meleg. Válasz úgyis jön, onnantól kezdve meg bármiről lehet beszélni :-)

2018. febr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

E kérdés után már tárgytalan a problémád bizonyára..."lány":DDD


Lány létedre úgy is felszednek bárhol-bármit csinálsz....bár ki s mire ugye.


Nem kell túlkomplikálni ezt....látsz valami szimpi alakot, kérdezel utcát merre, büfé merre, gyere meghívlak s dumáljunk....kb ennyi.

2018. márc. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!