Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Kinek van kedve mesélni...

Kinek van kedve mesélni valami érdekes storyt, főleg férfiak? 25/l

Figyelt kérdés

Valamilyen esti, vagy bulizós, kirándulós stb. férfiaknak általában több ilyen van, de lányok is írhatnak ha van ilyen. :D


Válaszban, vagy privátban is jó.



2022. júl. 6. 03:03
1 2
 1/12 anonim válasza:

Utcabal volt es kint voltunk a haverjaimmal. Egyik haz mogott volt egy ures terulet es ott nem volt kozvilagitas tehat teljesen sotet volt.

Az egyik mondja hogy ott hallott nyogeseket, biztos hogy valakik szexelnek.

Erre odamentunk es akkor lattuk hogy valaki ott sz@rik :D


Falunap volt es indultunk haza autoval. Azt tudni kell hogy 1-1 WC volt a noknek es a ferfiaknak, ami nem volt eleg, ezert sokan a bokorban vegeztek a dolgukat.

Inditjuk az autot, felkapcsoljuk a lampat, erre pont ravilagitottunk egy nore aki az auto elott guggolt es hugyozott, immar "reflektorfenyben" xD


Millio sztorim van de van ami annyira egyedi hogy valoszinuleg felismernek a resztvevok ha itt leirnam es valahogy ok is idetevednenek.

2022. júl. 6. 04:05
 2/12 anonim válasza:
Magyarul sztori!
2022. júl. 6. 06:29
 3/12 anonim válasza:
Ha van meg kedved irhatsz
2022. júl. 6. 07:59
 4/12 anonim válasza:
Pénteki buliban leszopott egy csaj a wcben😋
2022. júl. 6. 08:32
 5/12 anonim válasza:
Nekem nincs egy erdekes sztorim se, unalmas az eletem. :D
2022. júl. 6. 10:58
 6/12 anonim válasza:

Van kirándulós-bulizós de szex a vége.


F

2022. júl. 6. 12:01
 7/12 anonim válasza:

Van egy remek sztorim.

Elmentünk kirándulni a Pilisbe, tök szép helyeken jártunk. Megmásztunk egy pár kilátót és délben ettünk egy finomat az egyik faluban. Aztán hazafelé megálltunk pancsolni egyet majd hazafelé leszoptál a kocsiban. Kicsit meglepődtem a dolgon de látva mennyire élvezted javasoltam, hogy ezt talán nálad kellene folytatni az ágyban. 🙄

2022. júl. 6. 13:38
 8/12 Gymnospermatophyta válasza:
2: Magyarul történet. :)
2022. júl. 6. 14:50
 9/12 anonim válasza:

8. Főleg! :)

2.

2022. júl. 6. 15:00
 10/12 anonim válasza:
Pénteki buliban leszoptam a wcben egy srácot, aki azt hitte,hogy lány vagyok.
2022. júl. 6. 15:51
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!