Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Barátnőt keresek mert az évek...

Barátnőt keresek mert az évek folyamán elmaradoztak mellőlem költözés vagy más ok miatt.Olyan igaz barátnőt,akivel mindent meg lehet beszélni és nevetni.Kirándulhatnánk stb... Miskolci,50 éves hölgy Vagyok. Leszel Te az?

Figyelt kérdés
2022. júl. 23. 17:44
 1/9 anonim válasza:
Sajnos én budapesti vagyok, de lennék barátnő. (48 éves.)
2022. júl. 23. 19:43
 2/9 anonim válasza:
Mármint hölgy barátnő. Bocsánat a kissé hiányos megfogalmazásért.
2022. júl. 23. 19:44
 3/9 anonim válasza:
Nem könnyű így igaz barátnőt találni, de nem lehetetlen. Én is nagyon szeretek kirándulni nem mellesleg miskolci vagyok. Jelen pillanatban nem tudok nagyokat kirándulni, ha ennek ellenére úgy gondolod írj. : )
2022. júl. 23. 21:18
 4/9 anonim válasza:
Még annyit, hogy nő vagyok nem egy troll pasi. : )
2022. júl. 23. 21:27
 5/9 anonim válasza:
Érdekes amúgy... A kérdező kiír egy kérdést, azzal hogy barátkozni akar. De aztán átjelentkezik a másik fiókjába, és a saját kérdése alá ír kiegészítést. Kicsit sem gyanús...
2022. júl. 23. 21:32
 6/9 anonim válasza:
Ezek szerint ő a troll. Áhh ez az oldal....minek jövök én ide.
2022. júl. 23. 21:56
 7/9 anonim válasza:
#5! A kiegészítést az első válaszoló írta, mivel rosszul fogalmazott, mint ahogy látható. Nem a kérdező.
2022. júl. 23. 22:09
 8/9 A kérdező kommentje:

Azemberek úgy megváltoztak,nagyon rövid időn belül,tisztelet a kivételnek.

Nem Vagyok troll,sem más egyéb.Nem tudtam pontosan,hogyan kell kezelni az oldalt.Őszinteségen alapuló szimpa hölgy barárságát keresem!Csakis barátság!!!Semmi egyéb.Ismerj meg,és annak a tényében írj megszoló választ.

Tehát,mégegyszer.

Miskolc vagy környékéről barátkozni, ismerkedni szeretnék korban hozzám illő,nevetést,utazgatást stb. kedvelő hasonló gondolkodású hölggyel.Ha sétálunk,beszélgetünk,fagyizunk,az is tökéletes.

Mivel senki nem ismeri az életem,megkérném kíméljenek a degradáló,lekicsnylő,uninteligens,válaszukat nem kértem válaszokkal.

Köszönöm,aki megértette.

(Bár 33 éves munkával a hátam mögött,és naponta emberekkel foglalkozva,fogadok,hogy nem lesz aki szó nélkül hagyja!)

2023. jún. 25. 16:47
 9/9 anonim válasza:

Én még mindig felajánlanám a barátságomat! (De azóta már 49 éves lettem.)


Közben pedig lett egy párkapcsolatom is... tavaly ősszel jöttem össze egy régi-régi ismerőssel, akivel májusban kezdtem barátkozni.


1-es és 2-es válaszoló voltam.

2023. jún. 25. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!