Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Költözés Mosonmagyaróvárra....

Költözés Mosonmagyaróvárra. Barátok kerestetik. Találok barátokat? :)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Augusztusban költözünk Mosonmagyaróvárra 2 kisfiammal, párommal, kutyussal, cicával. Szívesen barátkoznék anyukákkak, akik esetleg segíteni tudnak a kezdeti időszakban. Iskola, óvoda, orvos stb. Én 32 éves vagyok, a fiaim 4 és 9 évesek. Gyógypedagógiai asszisztens vagyok fogyatékos gyermekekkel foglalkozom jelenleg. Nyitott személyiség vagyok, bolondos. Jó lenne "nem egyedül lenni" egy idegen városban :) Ha szívesen beszélgetnél velem várom válaszod :)
2021. júl. 1. 09:30
 1/4 anonim válasza:
Tudom egyéni vélemény, de ahogy megláttam Mosonmagyaróvár... Ott laktam és dolgoztam is egy darabig, de soha többet. Annyi negatív, panaszkodó, irigy, ellenszenves, kétszínű emberrel nem találkoztam, mint ott és a környékén. De biztosan csak én nyúltam mellé, nektek szerencsétek lesz.
2021. júl. 1. 09:35
 2/4 A kérdező kommentje:
Ahol most élek itt sem különbek az emberek :) Köszönöm válaszod ;)
2021. júl. 1. 09:44
 3/4 anonim válasza:
Szerintem az oviban/suliban biztosan összebarátkozol pár anyukával.:)
2021. júl. 1. 15:23
 4/4 anonim válasza:
Én szeretem óvárt, mondjuk én tősgyökeres vagyok. Igazából rengeteg ember él már itt, valóban vannak olyan is, amilyeneket írt az első. Rengeteg belföldi és külföldi ide vándorló van, akik munka miatt jöttek ide. 35 ezer fő kb. a hivatalos lakosság, mármint akiknek van bejelentett lakhelyük, de többezer, akár 10-15 ezer olyan is, akinek nincs. Így egy elég zsúfolt város lett mostanra, amit majd a közlekedésen is meg fogsz látni. De ezt csak azért írtam, mivel ekkora a lakosság, biztos fogsz találni magadnak olyan embereket, akivel tudsz haverkodni. Sok fiatal házas is van, kisgyerekekkel, szóval nem hiszem hogy ez gond lenne. Ha szeretnél informálódni a városról, írj nyugodtan privátban.:)
2021. júl. 28. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!