Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan ismerkedjek, ha gátláso...

Hogyan ismerkedjek, ha gátlásos vagyok?

Figyelt kérdés

El akarok menni régóta társasozni, vannak erre kitalált kocsmák, bárok. Csak nem ismerek senkit, aki jönne is velem, így vagy egyedül megyek, vagy sehogy. 2 baj van, egyrészt furcsa belegondolnom, hogy bemegyek, lesz bent pár arc, és valakihez be "kell" csatlakoznom, meg kell kérdezzem, hogy leülhetek-e hozzájuk, játszhatok-e velük. Másrészt idegenekkel annyira nincs is kedvem játszani. Persze tudom csak addig idegenek, míg meg nem ismerem őket, de elkezdeni akkor sincsen kedvem, valami visszatart, nem is tudom mi... a gátlások. Baromi frusztráló egy szitu. Akarok menni és tisztában vagyok vele, hogy kell is, másképp sosem lesznek haverjaim, csak rohadtul nincs kedvem, pont azért mert idegenek, és nem a haverjaim. :D


Mi a megoldás? Mit látok rosszul? Esetleg Debreceni társasjátékosokat hol tudnék találni? Erre kitalált facebook csoportot, vagy egyéb helyet nem találtam, a csoportokban inkább adnak-vesznek és tanácsokat kérnek... főleg Budapestiek nyilván. Ja, és 23 éves srác vagyok.



2022. júl. 30. 13:53
 1/4 anonim válasza:

Esetleg munkahelyen/egyetemen nem ismertél meg valakit, akit hívhatnál? Vagy az ilyen társazozó kocsmáknak nincsen fb oldaluk, és esetleg ilyen ismerkedős eseményeket hátha megosztanak, csinálnak.


Én még benne is lennék, de csak ősszel költözöm Debrecenbe.

2022. júl. 30. 21:40
 2/4 anonim válasza:
Írj
2022. júl. 30. 23:05
 3/4 anonim válasza:
Jó lenne, ha többet mosolyognál és nyitottabb lennél arra, hogy legalább emberek közé menj. Olyanok vagyunk amilyenek, és ezen sok mindent nem tudunk változtatni, de mindig lesz valaki, aki felfigyel ránk. Legyen az egy új barát vagy egyHa szomorú, elkeseredett arccal sétálsz, vagy csak nulla érdeklődést mutatsz kifelé, arra senki nem lesz vevő. Fogadd el magad és legyél udvarias, kedves másokkal és mosolyogj többet. Ez javít rajtad is, és másnak is kedvére teszel.
2022. aug. 2. 10:51
 4/4 anonim válasza:
Feszegetni kell a komfortzónádat, másként nem megy.
2022. aug. 14. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!