Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Az alábbi kérdésnél kinek van...

Az alábbi kérdésnél kinek van igaza? Mi a véleményetek a kérdezőről? Tényleg ilyen a világ?


2022. júl. 7. 16:51
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Minek erre egy új kérdést csinálni?
2022. júl. 7. 17:05
 2/23 A kérdező kommentje:
Mert kíváncsi vagyok, hogy mit gondoltok: kinek van igaza?
2022. júl. 7. 17:07
 3/23 anonim válasza:
Olyan nincs ebben az esetben, hogy valakinek igaza van. Van, aki el tudja fogadni az ilyen (hülye) helyzetet, és van, aki nem.
2022. júl. 7. 17:12
 4/23 A kérdező kommentje:
Én azért úgygondolom, hogy a kérdező sem tehet arról hogy nem lát. Tehát nem kell elfogadnia az ilyen érzéketlen trollokat, akik abban lelik örömüket, hogy másokat leszólnak, persze névtelenül, mert névvel és arccal már nem lenne ilyen nagy a szájuk.
2022. júl. 7. 17:21
 5/23 anonim válasza:

Szerintem pedig te írtad ki a kérdést is.

Fogadd el, hogy nem látsz.

Senki nem szólt le, pusztán csak az őszintét mondták a szemedbe.

Lesz olyan lány aki szeret és emiatt elfogadja azt amilyen vagy, azt az élethelyzetet tűzön vízen át.

És van aki emiatt nem fog veled szóba állni sem.


Ne legyél egyoldalúan álszent....

Senkinek nem róható fel amiért így nem akar veled lenni és neked sem róható fel amiért nem látsz.


De tudod mit? Nem a vakságod a baj. Pusztán a hülye felfogásod.

Hülyékkel pedig nem vitatkozunk ezért legyél boldog inkább azt mondom IGAZAD VAN! :)

2022. júl. 7. 17:48
 6/23 A kérdező kommentje:

1. Nem én írtam ki a kérdést.

2. Itt nem azt írták azok, akiknek a válaszán felháborodtam, hogy llesz aki igen és lesz aki nem, hanem hogy a látássérültek és a vakook mind életképtelen barmok, és a látássérült fiúk csak kisfiúk maradnak, és senkinek sem kellenek. Ezen akadtam ki.

2022. júl. 7. 17:56
 7/23 anonim válasza:
A valaszolokkal ertek egyet persze nem mind1 a stilus
2022. júl. 7. 18:15
 8/23 anonim válasza:

Elég nyersen fogalmaztak sokat de nagyrészt igazuk volt.

Én dolgoztam sérültekkel elég fura stílusuk van 80%uknak, miként a kérdezőnknek is. Plusz a hangúly ott is azon volt inkább hogy csak később tálalná az ismerkedés sokán hogy ő vak, ami eléggé inkorrekt.

2022. júl. 7. 18:21
 9/23 anonim válasza:

Ha valaki a bemutatkozó írásban megemlíti, hogy látásproblémái vannak, akkor a másik fél el tudja dönteni, neki belefér ez egy kapcsolatba vagy sem, adott esetben lesz, akit éppen az vonz, hogy ennek ellenére nyit mások felé.

Ha azonban az illetö ezt tudatosan elhallgatja, az minden esetben becsapás, nem becsületes dolog, nálam itt bukna el a dolog.

2022. júl. 7. 18:32
 10/23 A kérdező kommentje:
Nekem nem tűnt ki a kérdésből hogy el akarná hallgatni, de engem inkább a kommentek hangneme háborít fel. Egyértelműen moll :xdd. Jó komolyra fordítva a szót, nagyon durva akkoris.
2022. júl. 7. 18:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!