Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szerintetek az milyen ha egy...

Szerintetek az milyen ha egy srác 'kivancsisagbol ' random be jelöl egy lányt? Velem ez történt, nem lett jó vége.

Figyelt kérdés

Engem be jelölt egy nagyon rendesnek tűnő fiú. 22 éves Egyetemista. Én meg 21 éves vagyok.

Aztán rám írt, beszélgettünk, kezdtem meg kedvelni. Akiket elotte ismertem eltért tőlük, úgymond normális vicces fiúnak tűnt. S azt éreztem ő is kedvel engem.

Elkezdte a fotoim szivezni, reagálni rájuk stb.

Mígnem rá kérdeztem, hogy tetszem e neki. Ő azt mondta amúgy de, ha közelebb laknank egymáshoz már rég ki hívott volna.

Az elején ugxvolt , hogy haverkodunk stb. Ki akadtam amikor azt írta, hogy amúgy de. Megbantottam picit. Végül ki akartam vele bekulni de 3 hétig nem válaszolt semmire sem. Olyanokat mondott miután visdzairt, hogy tonkreteszem lelkileg. Nem értettem.

Felfigyeltem arra, hogy van egy bizonyos lány akivel jóban van, beszéltem a lánnyal ki derült, hogy 3 éve ismerik egymást és részegen le is fekudtek egymással mielőtt ismertem volna a fiút

A fiúnak elmondta a lany, hogy beszéltem vele. A fiúnak ez nem tetszett , és azt mondta, hogy nem tetszettem neki egyáltalán.

Elegem lett meg haragudtam rá és már 4 hete nem beszélünk. Hülyeség volt el fogadni, szerintetek?


2022. aug. 14. 14:55
 1/3 anonim válasza:
21 évesen itt tartasz?
2022. aug. 14. 15:12
 2/3 anonim válasza:
bocsi de lololol
2022. aug. 14. 15:15
 3/3 anonim válasza:
Miért bosszankodsz ezen? Legyintened kellene az egészen, és továbblépni, ha már egyszer így alakultatok.
2022. aug. 14. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!