Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak olyan fiatalok olyan...

Vannak olyan fiatalok olyan 18-30 év között, akiket érdekel a társadalom formálás, egyelőre elméleti szinten?

Figyelt kérdés
Olyan kreatív, akár különc embereket keresek, akikkel, kezdetben egy online közösséget alkotva egy kitalált vagy akár valós ország mindennapi problémáira keresnénk közösen megoldást. Kvázi eljátszanánk, hogy mi vagyunk a vezetők és a kitalált, vagy igazi problémákra keresnénk megoldást, elképzelve, hogy mi lenne a döntésünk hatása. Akár politikai szerepjátéknak is nevezhetnénk a dolgot. Remélem érthető voltam. Akit érdekel a dolog, írjon privátban nyugodtan.

2022. aug. 26. 16:44
 1/3 anonim válasza:

Ez a valós életben lenne értelmes. Például hogy hogyan lehet kikerülni a rendszerből.

Elkerülni a sarcokat úgy mint áfa, adó stb.

2022. aug. 26. 17:39
 2/3 A kérdező kommentje:
A következő lépés lehet majd az is.
2022. aug. 26. 17:40
 3/3 anonim válasza:

1. Elég lenne az állam által megvásárolt vagy eladott szolgáltatóktól leszakadni. Erre vannak nagyon jó megoldások, de sajnos csak olyanoknak, akiknek van pénzük. A másik része viszont önerő.


Szóval igen, engem is érdekelne. :)

Bár ha így haladunk, mi az országból is tervezünk menni, én itt nagyon nem látok már jövőt.

2022. aug. 29. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!