Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szerintetek mukodhet a baratsag?

Szerintetek mukodhet a baratsag?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy fiu, akivel nagyon jol elvagyunk. Tok random ismertuk meg egymast(instan rairtam tok random, mert elvesztettem egy fogadast) kiderult, hogy busszal kb 40 percre lakik tolunk. Talalkoztunk, es egyre tobbet beszeltunk. Nyar elejen kezdodott ez a dolog, es meg mindig beszelgetunk. Mar 3szor talalkoztunk(augusztusban, mivel elotte nem ert ra) minden nap beszelunk, es nem mindig csak en keresem, sokszor o is ram. Unokatesojaval szokott estenkent jatszani, de ha nem jatszanak, mindig kerdezi, hogy nem-e akarok hivasozni. Ha hivasozunk mindig beszelunk kb 1 orat(azert csak ennyit, mert en csak 10 tol erek ra, de neki koran kell kelni, igy 11 korul megy aludni) sokmindent elmondok neki, es o is sokat mesel. Lehet vele konolyan is beszelgetni, de sokat hulyulunk. Nagyon megszerettem igy a nyaron. Viszont van parszor, hogy bunkobb dolgot ir, de mindig mondja, hogy ne vegyem komolyan, illetve szoljak, ha nagyon banto dolgot mond. Nagyon tartok attol, hogy ha elkezdodik a suli, szep lassan leepul ez az alakulo baratsag.. Mint irtam, o fiu, en lany vagyok. Nem kerek olyan valaszt, hogy ilyen baratsag nem letezik. Nem vagyok az esete, es nekem se tetszik o. Szerintetek mukodni fog suli idoben is a beszelgetes, illetve hetvegente a talalkozas? Szerintetek o baratnak tekint engem?



2022. aug. 27. 22:49
 1/1 NTBS válasza:
Nehéz kérdés. Tőle kérdezd ezt meg.
2022. aug. 29. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!