Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hirtelen belassult a laptopom....

Hirtelen belassult a laptopom. Szerintetek mi baja?

Figyelt kérdés

Minecraft közben egyszer csak kikapcsolt. 1 napig nem lehetett elindítani.(a bekapcs gomb égett pár másodpercig mikor próbálkoztam aztán ennyi, más nem történt). Amikor aztán beindult,minden belassult. Alkalmazásokat lassabban nyit meg és játszani egyszerűen nem lehet rajta azóta annyira élvezhetetlen lett, Akármivel is próbálok játszani.(minecraft cs go crossy road)

Szerintetek i baja van?


2022. aug. 18. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Akksi talán
2022. aug. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó eséllyel túlmelegszik, mikor volt utoljára szétszedve, por kipucolva a ventilátorokból, mikor volt újrapasztázva?

Szerintem el van tömődve vagy meghalt a szellőztető ventilátor és ottmarad a meleg.

2022. aug. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A gép 7 hónapja lett véve még egyszer sem szedtem szét
2022. aug. 19. 11:00
 4/4 anonim ***** válasza:

akkor lehetséges hogy megsütötted egy részét, pl ágyban használtad, az remekül el tudja állni a levegő útját amitől túlmelegszik.

Esetleg egy frissítés átállított valamit.

Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Energiagazdálkodási lehetőségek -nél nézd meg, ha nincs teljesítmény centrikuson, akkor rakd át arra. Ha az se segít akkor szerviz, mivel 7 hónapos még van rá garancia.

2022. aug. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!