Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt szintén INFJ...

Vannak itt szintén INFJ személyiség típusú emberek akiknek nincsenek barátai? infj/L

Figyelt kérdés

2022. szept. 18. 16:43
1 2
 11/18 anonim válasza:
Azt elárulod legalább milyen korosztályba tartozol?
2022. szept. 19. 19:56
 12/18 A kérdező kommentje:
Elárulom annak, akit különösen érdekel a személyiségem. Szerintem az életkor és az érettség nem függ össze, és egy szimpla beszélgetés szempontjából lényegtelen is.
2022. szept. 19. 22:16
 13/18 anonim válasza:
Szerintem viszont igen, mert valószínűtlen, hogy egy 18 éves és egy 30 éves ugyanolyan szintén vannak.
2022. szept. 19. 22:30
 14/18 A kérdező kommentje:

Sajnálatosan nem tudok egyet érteni az állításoddal, hiszen nagyon sok esetet láttam, mikor a fiatal tizenéves több érettséget mutatott, mint az állítólagos felnőtt.


De ez nem a kérdésemhez tartozik, tehát nem kívánom veled ezt a vitát folytatni a továbbiakban.

2022. szept. 19. 22:42
 15/18 anonim válasza:

Általában ebbe a viszonyítási hibába esnek a fiatalabbak. Nem az a lényeg, hogy a fiatalok egy része érettebb, mint az idősebbek egy része (még ha ez így is van, ahogy ostoba ifjak és értelmes felnőttek is léteznek). Hanem, hogy jó esetben a többség előrefelé fejlődik, tehát ha egy fiatal illető kellően értelmes is, később még értelmesebb lesz.


De ez csak az egyik vonatkozás. A másik az élettapasztalat, és hát eltérő (mennyiségű, minőségű) élettapasztalat esetén fennállhat kommunikációs szakadék, vagy legalábbis nehézség.


Pl a 30 évesek nagyobb hányada már vagy nevel saját gyereket, vagy legalábbis babyszitterkedett. És egy tini hiába szitterkedik, ha nincs elég élettapasztalata.



És így tovább, munkahelyi tapasztlat, többféle szociális helyzetet élt meg egy huszon / harmincon éves, mint egy fiatalabb.


Vagy például pszichés tapasztalata közel sincs elegendő egy tininek, de még egy 22 évesnek se.


Ezért nem mindegy, hogy melyik generáció beszélget melyikkel.


Sőt, a világ jellege is változik, az eltérő generációk nehezebben szokták megérteni egymást, mint az azonosakból, mivel mást és mást élnek meg, pl a technikai fejlődés miatt.


A téma tehát sok tényezős.

2022. szept. 19. 22:52
 16/18 anonim válasza:
Válaszolt valakinek?
2022. szept. 21. 22:07
 17/18 anonim válasza:
nekem nem. Mondom hogy kamu...
2022. szept. 22. 20:08
 18/18 anonim válasza:
Nekem se válaszolt egyelőre, szept.19.este írtam neki. De lehet elfoglalt is, várjunk még. Vagy korlátozott is lehet az üzenetküldése, pl 3-as fokozaton, meg alatta.
2022. szept. 23. 00:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!