Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » A fiú-lány barátságba miért...

A fiú-lány barátságba miért gondolnak bele mindig többet?

Figyelt kérdés
Nekem volt már több lány barátom is és soha nem volt annál több. Ez egyszerű ha valamelyik többet érez akkor hagyni kell mert az már átlépte a határt. Szerintem igen is létezik ez a fajta barátság. Igaz azt el ismerem hogy most nincs lány barátom de én akkor is hiszek benne hogy van lány és fiu között barátság! Kinek mi a tapasztalata? 26f

2022. szept. 26. 23:11
1 2
 11/12 anonim válasza:

#11

Senki sem legjobb barátokról beszélt itt.

2022. okt. 1. 11:28
 12/12 anonim válasza:
Sima barátság lehetséges, közeli barátság csak akkor ha mindkét fél már kapcsolatban van. Szóval, akármilyen fájdalmas is ezt hallani a szingliknek, (egyébként oda-vissza igaz ez, csak az egyik irány gyakrabban előfordul) ha nem akarsz kavarni, csak akkor barátkozz igazán ellenkező neművel, ha van már partnere, mert ha nincs akkor te kerülsz a célkeresztbe, kivéve abban a ritka esetben ha egyértelmű az hogy a másiknak eszébe sincs a párkeresés határozott okból.
2022. okt. 1. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!