Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, nálatok mennyire...

Lányok, nálatok mennyire számít a külső férfi-nő barátságban?

Figyelt kérdés

Egy férfi havernál mennyire számít nektek hogy csúnya vagy helyes?

Esetleg van e olyan szabály nálatok hogy nem lehet jó pasi a szemetekben mert akkor nem tudnátok csak haverként tekinteni rá mert bekavarhat a vonzalom.



2022. máj. 9. 23:12
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
81%
Párkapcsolatban sem számít nekem. Nem tudok egy jó külsőbe beleszeretni, mert az önmagában semmit nem jelent. Egy kellemes jellembe, egy normális férfibe viszont bele tudok szeretni, aki tisztelettel bánik velem és megnevettet. A külső ezekre a dolgokra nem képes. Persze a legjobb ha minden passzol és külsőre is bejön, de ha nem, akkor a belsőt választom, az az elsődleges szempont, annak kell passzolnia. Barátságban ugyanígy lennék, huszadrangú a külső, csakhogy én nem hiszek a férfi-nő barátságban. Volt viszonylag sok férfi barátom életem során, de egy olyan sem volt ahol ne akart volna valamelyik fél többet. Vagy értem voltak oda, vagy én voltam oda értük, és ez nem tartható állapot egy idő után.
2022. máj. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy hogy néz ki, nem azért barátkozom vele. A vonzalom meg nem kavarhat bele mert tudom hogy az olyan mint egy pattanás: egy idő után úgyis elmúlik.
2022. máj. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:

1: A külső egy dolog miatt fontos, a szexuális vonzalom miatt.

Szerintem a legtöbb ember nem tudná olyan egyénnel igazán élvezni a szexet, a csókot akit csúnyának tart, és szinte egyáltalán nem jön be neki külsőre, de lehet vannak kivételek mint pl te.

2022. máj. 9. 23:42
 4/42 anonim ***** válasza:
91%

Ha megszeretsz valakit a belső miatt, könnyebben létre jöhet a fizikai vonzalom is. 😉


Barátságban egyáltalán nem érdekel engem sem, kapcsolatban sem a külsőre mentem soha.

2022. máj. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Ha nem fog meg rajta semmi akkor nem. Nálunk férfiaknál (többségben) legalább is így van.
2022. máj. 10. 00:35
 6/42 anonim ***** válasza:
88%

Nálam nem fontos a külső ilyen szempontból. Gyakran megesik hogy akit kedvelek az "megszépül" a szememben, nézzen ki akárhogyan. Ha megismerem a személyiségét, és megkedvelek valakit akkor fizikai értelemben is szépnek fogom látni, eddig legalábbis mindig ez volt.

Mondjuk ez visszafele is működik nálam, egy alapvetően szép külsővel rendelkező személy válhat csúnyává a szemeben, ha sokszor negatív megnyilvánulásai vannak. Párkeresésnél és barati kapcsolatnál is ugyanez van, férfiakra és nőkre is vonatkozik ez nálam. Bár nem tudom hogy mennyire gyakori ez.

2022. máj. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
#6 Szóval aki nem átlagos, hanem kifejezetten csúnya a szemedben az is meg tud szépülni annyira hogy el tudj vele képzelni bármit? Kemény.
2022. máj. 10. 00:46
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
Akár igen, volt már rá példa egyszer hogy egy csúnyább srácba szerettem bele, annak ellenére hogy fizikailag nem volt az esetem. De minden másban passzoltunk, és tényleg egy remek személy volt.
2022. máj. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
#8 Érdekes hogy a nőknek mennyire fontos a saját szépségük, meg úgy általában az esztétika (persze a férfiaknak is). A nők sminkelnek, szájfény, púder, szép ruha, szelfi magukrók, hetente több is, stb, (szóval nem lehet azt mondani hogy a nő nem vizuális) de ha a férfiakról van szó akkor elég ha higénikus az illető, és ápolt. Az hogy sör hasa van, hájas, és/vagy ronda az abszolút nem akadály.
2022. máj. 10. 01:23
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

Csak a saját nevemben tudok nyilatkozni, de én sokszor érzem úgy hogy külső hatás/nyomás miatt figyelek oda jobban a külsőmre. Kaptam már szúrós megjegyzéseket mert nem néztem ki elég nőiesen, nők és férfiak is mondták már. Hála az égnek hogy nem használok szocmédiát, ott valószínűleg még több tökéletesen kinéző nővel találkoznék, ami miatt ferdülhetne az önértékelésem.

Mivel nem vagyok férfi, azt nem tudom hogy a férfiakkal mi a helyzet elvárások terén, de laikusként azt mondanám hogy egy kicsivel kevesebb mint nők felé. Az ápoltság, higiénia, ízléses öltözködés, karbantartott szakáll/haj már félsiker. Ezek mind olyan dolgok amiken tudatosan lehet változtatni. Mondjuk, vannak olyan dolgok amiken nem lehet, értem itt a magasságot amit sok párkereső férfi emleget. Vagy épp mondhatnám a testsúlyt, igaz hogy ezen ugyan lehet változtatni de nem egyik napról a másikra. Illetve, ezek ellenére is van annak esélye hogy mondjuk egy alacsony vagy mackós férfi találjon magának partnert. Mondjuk, ezzel nem azt mondom hogy a férfiaknak könnyebb a párkeresés és hogy lényegesen kevesebb a feléjük támasztott elvárás - Ha ez igaz lenne akkor nem lenne ennyi egyedülálló férfi sem.

2022. máj. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!