Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Férfiak szeretne valaki...

Férfiak szeretne valaki beszélgetni? Akivel szeretnék azt nem érdeklem. 😞

Figyelt kérdés
2022. szept. 29. 20:43
1 2 3 4
 11/37 anonim válasza:
És ez mennyi ideje van?
2022. szept. 29. 21:49
 12/37 anonim válasza:
Akkor viszont tudasd vele hogy, Te több szeretetet és figyelmet igényelsz! Beszéltél vele erről?
2022. szept. 29. 21:49
 13/37 anonim válasza:
Ha 28 évestől kezdődő korú vagy, szívesen beszélgetnék veled.
2022. szept. 29. 22:05
 14/37 A kérdező kommentje:
Igen beszéltem vele erről, már számtalanszor mondtam neki, hogy ez engem zavar, és nem esik jól, hogy alig ír, holott az elején folyamatosan beszéltünk.. amióta szerelmet vallott azóta alig ír. 😞 Sok más férfi is érdeklődik felőlem, de nekem mégis csak ő kell, de már kezdek belefáradni ebbe, hogy nem fordít rám annyi figyelmet mint amennyit szeretnék kapni.
2022. szept. 29. 22:20
 15/37 anonim válasza:
Akkor először zárd le korrekten a kapcsolatodat, és ne azzal kezdd, hogy elkezdesz egyből más férfiakkal beszélni. Nem miatta, hanem a saját becsületed miatt. Ne azt add amit kapsz, hanem azt amid van és ne legyen ilyened.
2022. szept. 29. 22:20
 16/37 A kérdező kommentje:
Képtelen vagyok vele lezárni mert szerelmes vagyok belé.. 😕 Azért gondoltam arra, hogy beszélgetek másokkal is, hogy eltereljem a figyelmem róla, hátha megkedvelnék valakit annyira, hogy az ő üzenetei is fontosak legyenek a számomra, és ne azt nézzem szomorkodva, hogy miért nem írt még mindig ez a bizonyos férfi. 😕 De vele nem ilyen internetes kapcsolatom van, vagy volt….hanem sokszor taliztunk már mert egy városban lakunk. 😕
2022. szept. 29. 22:26
 17/37 A kérdező kommentje:
Olyan képeket is kapott már rólam, meg olyan dolgok történtek személyesen… nagyon sok férfi lenne a helyében, de nekem csak ő kell, de én neki miért nem? Hiszen azt mondta, hogy ilyen jó nővel még nem volt mint én..😞 nem kapcsolatot akarok tőle, mert az nem lehet közöttünk, csak szeretném, ha napi szinten többször is beszélgetnénk mint régen.
2022. szept. 29. 22:30
 18/37 anonim válasza:

Ha csak beszélgetés, azt hol gondoltad, mármint itt vagy mailban, esetleg messengeren?

Mert ha csak beszélgetés, akkor mint időtöltés én is benne volnék valamelyik platformon, ha gondolod írj.

2022. szept. 29. 23:44
 19/37 anonim válasza:
hány éves vagy?
2022. szept. 30. 00:18
 20/37 anonim válasza:
Vannak bajok
2022. szept. 30. 03:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!