Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedve valakinek beszélge...

Lenne kedve valakinek beszélgetni velem? Nagyon mélyen és magam alatt vagyok.

Figyelt kérdés
Elsősorban nővel beszélgetnék. Az oka az, hogy egy nőnek könnyebben megnyilok és könnyebben beszélek q gyengeségeimről. Úgy érzem teljesen rossz úton járok. Amire igazán vágyom az elérhetetlen és helyette rossz döntések és szokások egész sorával oda jutattam magam, hogy már az öngyilkosság is felmerült mint végső lehetőség. 31/f

2022. okt. 23. 18:58
 1/8 anonim válasza:
Én is beszélgetni. Bárki írhat.
2022. okt. 23. 19:02
 2/8 anonim válasza:
Szia, nekem írhatsz, megpróbalok segíteni.
2022. okt. 23. 19:08
 3/8 anonim válasza:

Írhatsz.


23/N

2022. okt. 23. 19:35
 4/8 anonim válasza:

Irj, ha szeretned.


34N (ha fontos)

2022. okt. 23. 19:59
 5/8 anonim válasza:
Írhatsz rám is, ha szeretnéd. Mi a gondod?
2022. okt. 23. 21:13
 6/8 Legyenszépnapod! válasza:

én sajnos nem hiszem, hogy tudnék segíteni, mert elég fiatal és tapasztalatlan vagyok, viszont remélem, hogy sikerül megtalálnod a boldogságot, és a többiek segítenek majd, esetleg egy jó szakembert érdemes lehet felkeresni, ha komoly a probléma, viszont muszáj megjegyeznem, hogy

#1 a válaszod sértő, és nagyon bunkó, csak téged minősít, hogy ennyire nem vagy empatikus mások fájdalma felé, kiváncsi vagyok, hogy érintene, ha mondjuk kínzó fejfájás gyötörne, hogy mindjárt belehalsz, és segítséget kérnél, és valaki ilyen flegmán viszonyulna! mert a depresszió se sokkal másabb

és kérdező, nehogy magadra vedd ezt a bunkó választ!

2022. okt. 27. 00:27
 7/8 anonim válasza:
2022. okt. 27. 02:06
 8/8 anonim válasza:
Írhatsz ha szeretnél
2022. okt. 30. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!