Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyire ciki, ha egy fiúval...

Mennyire ciki, ha egy fiúval az anyja ül le beszélgetni a testében hamarosan beinduló változásokról? Magyarul ő világosítja föl. Volt így valakinél?

Figyelt kérdés
Olyan kommentet nem kérek, hogy egy ilyen korú gyerek már mindent tud innen-onnan, és nincs szükség beszélgetni vele erről, mert ez badarság!!! Csak azt hiszik magukról, hogy mindent tudnak a testükkel kapcsolatban. Pedig sok mindent másképp hallanak, mint ahogyan valójában van és normális.

2013. jan. 12. 14:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Már miért lenne ciki? A semminél minden jobb.
2013. jan. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Amelyik szülő közelebb áll hozzá, és jobban elő tudja adni a témát, az "világosítsa" fel.
2013. jan. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? Inkább az a ciki, ha nem kap senkitől felvilágosítást. Jellemző módon a szülők azt mondják, majd megtanulja az iskolában, az iskola szerint meg a szülők felelőssége, és ebből lesznek a felelőtlenül szexelő kisfiúk és a hozzájuk tartozó 14-15 éves terhes kislányok. Inkább értékelem az olyan szülőket, akik veszik a fáradságot és leülnek beszélni a gyerekükkel erről a témáról.
2013. jan. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
engemet anyukám világosított fel még 10 évesen, hogy ha majd úgy fogok felébredni, hogy nedves a pizsi akkor szóljak neki. aztán mikor 13 lettem, szóltam neki hogy mi történt, és akkor elmondta a dolgokat, hogyan kell maszturbálni meg beszélt a szexről is. nekem jó kapcsolatom van vele, mert apukám elhagyott minket.
2013. jan. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
Semennyire nem ciki!
2013. jan. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem senki se adott felvilágosítást. Kérdeztem 1-2 dolgot még kicsiként és ennyi. Nem tudtam mindent 10 évesen, de nem is csináltam semmit, amihez kellett volna! Nem is ébredtem soha nedvesen. Magamat "képeztem" a férfi és női testtel kapcsolatban. Külsősként nem ciki, de nekem ciki lett volna, mert családban mindig tabu téma volt.
2013. jan. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem ciki, de ha van apuka, vagy asszerű a közelben akkor inkább ő.
2013. jan. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi kommenteket!
2013. jan. 12. 17:48
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt régen hogy egyszer-egyszer beszélt erről velem anyukám, de mindig borzasztó kellemetlenül éreztem magam közbe. :D


19/F

2013. jan. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem eleve igy kell nevelni a gyereket, hogy meglegyen a bizalom, es semmi se legyen kinos.

Bar, en meg nem vagyok anyuka, ha fiam lesz, kiskoratol kezdve beszelni fogok ezekrol a dolgokrol, persze csak a maga szintjen (ha lanyom lesz, termeszetesen akkor is)

Szeretnem, ha meglenne a teljes bizalom, hogy tudja, anyanak mindent el lehet mondani, es meg a szex sem kinos.

Ahelyett, hogy erv nelkul tiltanam, hogy "azt nem lehet" elbeszelgetnek a helyes vedekezesrol, az onkielegitesrol, es arrol ,hogy ne kapkodja el a dolgokat.


Szoval nem ciki errol beszelni, csak probalj ne feszengni elotte.

2013. jan. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!