Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lehet nem is az az ember...

Lehet nem is az az ember valójában akinek mondta magát?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Feltettem egy kérdést itt a minap és privátban jött egy válasz egy kedves pasitól.

Nagyon normálisan kifejtette a véleményét az adott témával kapcsolatban,elkezdtünk beszélgetni.

Képet is cseréltünk (hogy még személyesebb legyen a beszélgetés)legalábbis én valódi képet küldtem magamról.

Aztán felvetettem az ötletet,hogy folytassunk instán a beszélgetést,mert kényelmesebb lenne. Beleegyezett,megkérdezte a felhasználónevem,de azóta nem jelentkezett.

Lehetséges,hogy nem is az az ember akinek kiadta magát? Itt sem válaszol az üzeneteimre szóval gyanítom letilthatott.

Mi a véleményetek erről?



2022. okt. 27. 07:38
1 2
 1/19 anonim válasza:
Keress rá a képre amit küldött, hogy mit hoz ki rá.
2022. okt. 27. 07:41
 2/19 A kérdező kommentje:
A google lens nem adott ki rá semmit,máshogy meg nem tudok rákeresni sajnos
2022. okt. 27. 07:46
 3/19 anonim válasza:
az alapján, hogy mennyi pszichopata ír ide, nem adnám meg az adataimat senkinek Kína éves GDP-jéért cserébe sem
2022. okt. 27. 08:00
 4/19 A kérdező kommentje:

Tudom igazad van. Igazából nem adtam meg semmi olyan adatot magamról amivel visszaélhetnek. Az instámat nem nagyon használom,szóval ott sok mindent nem talál.

Na mindegy,tanultam a leckéből.

2022. okt. 27. 08:08
 5/19 anonim válasza:
A férfiak is ghostingolnak, magam is tapasztalom, pedig semmi jele mutatkozik előtte.
2022. okt. 27. 08:11
 6/19 anonim válasza:

Ugye tudod, hogy "messziről jött ember azt mond, amit akar"?

Ne légy naiv, azt is fenntartással fogadd, amit látsz. Ne képet kérj tőle, hanem video-beszélgetést.

2022. okt. 27. 08:14
 7/19 A kérdező kommentje:

Csak nem értem miért ghostingolt. Nem ismerkedés céljából akartam vele továbbra beszélgetni. Mármint nem párkapcsolat céljából.

Normálisnak tűnt,választékosan beszélt,nem tűnt idiótának.

Nem értem mi oka lehetett erre.

2022. okt. 27. 08:18
 8/19 anonim válasza:
Látta a képed és nem jöttél be neki, a valós célja pedig kapcsolat lett volna
2022. okt. 27. 08:48
 9/19 A kérdező kommentje:

Nem hinném hogy kapcsolat lett volna a célja.

A képet sem olyan célból küldtem neki,hogy megtudjam tetszem e neki vagy sem. Akkor azt mondta szép vagyok,de ez most lényegtelen is.

Úgy látszik ez nyitott kérdés marad mostmár.

2022. okt. 27. 08:58
 10/19 anonim válasza:

Pedig de, instan latta profilod es nem tetszettel.

En olyankor ghostoltam mindig

2022. okt. 27. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!